Erdal Beşikçioğlu Darüşşafaka için Etimesgut'ta sahneye çıkıyor

Erdal Beşikçioğlu, 28-30-31 Mayıs tarihlerinde Etimesgut 100. Yıl Cumhuriyet Kültür ve Sanat Merkezi’nde sevilen oyunları Bir Delinin Hatıra Defteri ve Fahrenheit 451 ile Etimesgutlu sanatseverlerle buluşacak. Oyunlardan elde edilen gelir ise Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlanacak.

BY
Barış Yılmaz Editör
YAYINLAMA
29 Mayıs 2024 13:06
GÜNCELLEME
29 Mayıs 2024 13:46
Erdal Beşikçioğlu Darüşşafaka için Etimesgut'ta sahneye çıkıyor
BY
Barış Yılmaz Editör

31 Mart 2024 tarihinde yapılan Yerel Seçimlerinde Etimesgut Belediye Başkanı olan Erdal Beşikçioğlu, göreve geldiği ilk günden itibaren Etimesgut’a her alanda hizmet için kolları sıvadı. Göreve başlamasından bu zamana kadar birçok etkinlikle Etimesgutlularla buluşan Erdal Beşikçioğlu, bu sefer sanatıyla Etimesgutlularla bir araya gelecek.

28-30-31 Mayıs tarihlerinde Erdal Beşikçioğlu, tüm Türkiye tarafından sevilerek izlenen, kendisiyle özdeşleşen, Bir Delinin Hatıra Defteri ve Fahrenheit 451 oyunlarıyla Etimesgutlu sanatseverlerle buluşacak. Etimesgut Belediyesi’ne ait 100 Yıl Cumhuriyet Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek tiyatro oyunlarının tüm geliri ise Erdal Beşikçioğlu tarafından eğitimde fırsat eşitliği için çaba gösteren Darüşşafaka’ya bağışlanacak.


Yorumlar (0 yorum)
Yorum kurallarını okudum ve kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum ekleyen siz olun.