Cumhurbaşkanı Erdoğan bayram namazını Muğla’da kıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Muğla'nın Marmaris ilçesindeki konutunda bayram namazını kıldı. Namaz sonrası partililer ve protokol üyeleriyle bayramlaşan Erdoğan, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü'nün de katıldığı törende, Erdoğan, tüm Müslüman aleminin bayramını tebrik etti ve istişarelerde bulundu.

AK
Afife Kaya Editör
YAYINLAMA
16 Haziran 2024 10:20
GÜNCELLEME
16 Haziran 2024 10:25
Cumhurbaşkanı Erdoğan bayram namazını Muğla’da kıldı
AK
Afife Kaya Editör

Muğla'nın Marmaris ilçesinde Kurban Bayramı'nı geçiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bayram namazını kendi konutunun bulunduğu Karacasöğüt Mahallesi'ndeki camide kıldı. Namazın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, partililer ve protokol üyeleriyle bayramlaştı ve bir süre sohbet etti.

Bayram namazına Muğla Valisi İdris Akbıyık, AK Parti Muğla milletvekilleri ve Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü de katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bayram namazının ardından yaptığı kısa konuşmada, "Yakınlarımızı ziyaret etmeliyiz, dargınlar, küskünler barışmalı, hep birlik olmalıyız. Milletçe birlik beraberliğimize güç katmalıyız. Tüm şehitlerimizin, peygamberlerimizin, tüm şühedanın ruhları, tüm geçmişlerimizin ruhları şad olsun" şeklinde dua etti ve tüm Müslüman aleminin bayramını kutladı.

Ayrıca Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bayramlaşmanın ardından Marmaris'in taleplerini iletti ve istişarelerde bulundu.


Yorumlar (0 yorum)
Yorum kurallarını okudum ve kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum ekleyen siz olun.