Sedef Güler cinayetinde flaş gelişme

İstanbul Büyükçekmece’de halıya sarılmış haldeki cesedi denizde balıkçılar tarafından bulunan 24 yaşındaki Sedef Güler’in ölümüne ilişkin soruşturmada yeni bir gelişme yaşandı. Cinayetin firari şüphelisi Yavuz G, Edirne’de yakalandı.

Kay
Kaynak Kaynak: AA
YAYINLAMA
16 Haziran 2024 13:15
GÜNCELLEME
16 Haziran 2024 13:18
Sedef Güler cinayetinde flaş gelişme
Kay
Kaynak Kaynak: AA

İstanbul'un Büyükçekmece ilçesinde geçtiğimiz günlerde denizde halıya sarılı bir şekilde bulunan 24 yaşındaki Sedef Güler'in ölümüyle ilgili şoke eden bir gelişme yaşandı. Cinayetin firari şüphelisi olduğu belirtilen Yavuz G, Edirne'de jandarma ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Edirne Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şubesi'nin gerçekleştirdiği operasyonda Yavuz G, İstanbul'daki cinayetle bağlantılı olduğu değerlendirilen Elçili köyünde yakalandı. Yavuz G'nin daha önce uyuşturucu ticareti ve kasten öldürme gibi ciddi suçlardan arandığı belirtildi.

İTİRAF ŞOK ETTİ

Zanlının jandarmadaki sorgusunda, alkol ve uyuşturucu kullanımı sonrası Sedef Güler'in hayatını kaybettiğini fark ederek cesedi halıya sarıp denize attığı itiraf edildi. Yavuz G'nin adli makamlara sevk edilmesi için işlemleri devam ediyor.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Sedef Güler'in cesedi, 7 Haziran'da Büyükçekmece Mimarsinan Merkez Mahallesi'ndeki bir balıkçı barınağında halıya sarılı halde bulunmuştu. Olayla ilgili olarak daha önce gözaltına alınan diğer şüphelilerden biri tutuklanırken, diğeri ise adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, Sedef Güler ile Yavuz G'nin birlikte bir eve giriş yaptıkları tespit edilmişti.

Yorumlar (0 yorum)
Yorum kurallarını okudum ve kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum ekleyen siz olun.