Emekli polis gaspçılarla girdiği çatışmada öldü

İstanbul Bağcılar'da emekli polis memuru Avşin Altundaş, çalıştığı iş yerinde gaspçılarla girdiği çatışmada göğsüne isabet eden mermiyle yaralandı ve hastanede hayatını kaybetti. Yaklaşık iki ay önce güvenlik müdürü olarak işe başlayan ve daha önce kanseri yenen iki çocuk babası Altundaş'ın cenazesi, Arnavutköy Bolluca Camii'nde kılınan namazın ardından defnedildi. Olay sonrası saldırganlar kaçarken, cenazeye çok sayıda polis memuru katıldı.

AK
Afife Kaya Editör
YAYINLAMA
21 Haziran 2024 18:18
GÜNCELLEME
21 Haziran 2024 18:26
Emekli polis gaspçılarla girdiği çatışmada öldü
AK
Afife Kaya Editör

İstanbul Bağcılar'da emekli polis memuru Avşin Altundaş, çalıştığı iş yerinde gaspçılar ile girdiği çatışmada hayatını kaybetti. İki çocuk babası Altundaş'ın daha önce kanseri yendiği öğrenildi.

Güvenlik Müdürü Olarak Çalışıyordu

Yaklaşık iki ay önce özel bir firmada güvenlik müdürü olarak işe başlayan emekli polis memuru Avşin Altundaş, dün sabah saatlerinde çalıştığı iş yerinde iki kişinin saldırısına uğradı.

Göğsüne İsabet Eden Mermiyle Yaralandı

Kendisini gasbetmeye çalışan iki kişi ile Altundaş arasında çatışma çıktı. Emekli polis memuru, çatışmada göğsüne isabet eden mermiyle yaralandı. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri, yaralı Altundaş'ı hastaneye kaldırdı. Saldırganlar ise olay yerinden kaçtı. Avşin Altundaş, hastanede yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Cenazesi Arnavutköy'de Defnedildi

Altundaş'ın cenazesi, bugün Arnavutköy Bolluca Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Daha Önce Kanseri Yendiği Öğrenildi

İki çocuk babası Avşin Altundaş'ın daha önce kanser hastalığını atlattığı öğrenildi. Cenazeye çok sayıda polis memuru katıldı. Polis araçlarının sirenler eşliğinde oluşturduğu konvoy, cep telefonu kamerasına yansıdı.

Yorumlar (0 yorum)
Yorum kurallarını okudum ve kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum ekleyen siz olun.