Ayşe Ateş, Meral Akşener'i ziyaret etti

Ayşe Ateş, geçtiğimiz günlerde suikast sonucu hayatını kaybeden eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in eşi olarak, Kurban Bayramı'nın dördüncü gününde İYİ Parti'nin eski genel başkanı Meral Akşener'i ziyaret etti. Ziyaret sonrası Ateş, Akşener'in kendisine abla sevgisi ve kızlarına anne şefkatiyle yaklaştığını belirterek duygularını paylaştı.

AK
Afife Kaya Editör
YAYINLAMA
21 Haziran 2024 20:23
GÜNCELLEME
21 Haziran 2024 20:23
Ayşe Ateş, Meral Akşener'i ziyaret etti
AK
Afife Kaya Editör

uğradığı suikast sonucu hayatını kaybeden eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, Kurban Bayramı'nın dördüncü gününde İYİ Parti'nin eski genel başkanı Meral Akşener'i ziyaret etti.

Ziyaretin ardından yapılan açıklamada Ayşe Ateş, "Sayın Akşener her zaman olduğu gibi bana bir abla sevgisi, kızlarıma bir anne şefkatiyle yaklaştı" ifadelerini kullandı. Ateş, bayramın son gününde gerçekleştirilen ziyaretten paylaştığı fotoğraflarla birlikte, Akşener'in misafirperverliğinden ve samimiyetinden övgüyle bahsetti.

Ateş'in sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

"Kurban Bayramı’nın dördüncü gününde kızlarım Bengisu ve Banuçiçek’le birlikte İYİ Parti Kurucu Genel Başkanı Sayın Meral Akşener ve kıymetli eşi Tuncer Beyefendi’nin hanelerine konuk olduk. Değerli Büyüklerim bizi büyük bir misafirperverlikle ağırladı. Sayın Akşener her zaman olduğu gibi bana bir abla sevgisi, kızlarıma bir anne şefkatiyle yaklaştı. İlk günden itibaren siyaset üstü gördüğü ve öyle de yaklaştığı bu alçak suikast çözülene dek her koşulda, bütün varlığıyla yanımızda olacağını yineledi.

Sizlerin huzurunda kendisine sonsuz sevgi ve saygılarımı bir kez daha iletiyorum."

Yorumlar (0 yorum)
Yorum kurallarını okudum ve kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum ekleyen siz olun.