Pursaklar Belediyesi’nden bir yeşil alan projesi daha

Daha yeşil Pursaklar anlayışıyla tüm ilçede yeşil alan miktarını sürekli arttıran Pursaklar Belediyesi, çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Büşra Bayrak
|
08 Ekim 2020, Perşembe - 15:13
Pursaklar Belediyesi’nden bir yeşil alan projesi daha

Pursaklar Belediyesi, ilçeyi daha yaşanabilir ve daha sağlıklı bir hale getirmek için Merkez Mahallesine yeni bir yeşil alan daha kazandırılıyor.

Çocukların güvenle oyun oynayacağı, yetişkinlerin nefes alıp spor yapabileceği  yeni yaşam alanı, ilçe sakinlerini ağırlamak için gün sayıyor.

Pursaklar Belediyesi'nin ilçenin doğa ile iç içe daha yaşanabilir ve daha modern bir görünüme kavuşması için yürüttüğü çalışmalar çerçevesinde Merkez Mahallesi'ne kazandıracağı yeşil alanın içerisinde, oyun grupları ve oturma alanları yer alacak. İnşa edilecek park, mahalleye nefes aldırırken, vatandaşların da bir araya gelmesine imkan sağlayacak.

''Gönüller yapmaya, eserler kazandırmaya devam ediyoruz''

İlçenin her köşesinin şantiye halinde olduğunu belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, "Pursaklara yeni eserler kazandırmak için gecemizi gündüzümüze katıyoruz. İlçemize daha büyük ve daha modern parklar yapmaya devam ediyoruz. Bizler gönüller yapmaya, hemşehrilerimize birbirinden değerli eserler kazandırmaya gayret gösteriyoruz. Park ve yeşil alan çalışmalarımız artarak devam edecek. Milletimizin sağlıklı bir şekilde kullanabilmesi için parkalarımızın temiz, güvenilir, sağlıklı olabilmesi için 7/24 çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

https://www.ankaramasasi.com/haber/232300/pursaklar-belediyesinden-bir-yesil-alan-projesi-daha
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.