Pursaklar Belediyesi’nin Şehitlik Meydanı projesi hızla sürüyor

Pursaklar Belediyesi tarafından yapımı devam eden Şehitlik Meydanı çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.
Büşra Bayrak
|
09 Ekim 2020, Cuma - 15:54
Pursaklar Belediyesi’nin Şehitlik Meydanı projesi hızla sürüyor

Pursaklar Belediyesi, ilçenin sosyal ve kültürel yaşamına değer katacak ve çok amaçlı kullanım imkanı sağlayacak yeni meydan alanının kısa sürede tamamlanması için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Pursaklar Belediyesi Şehitlik Meydanı Projesi kapsamında vatandaşların milli bayramlarda ve önemli günlerde bir araya gelmesini sağlamak adına Şehitlik Cami çevresinin yanında yer alan 2.795 metrekarelik alanın meydan düzenleme çalışmalarına hız verdi.

Şehitlik Meydanında gerçekleştirilen çalışmaları yerinde denetleyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, yetkililerden bilgi alarak incelemelerde bulundu.

‘‘Şehitlik meydanımız Pursaklar’a çok yakışacak’’

Şehitlik Meydanı çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin,"Daha yaşanılabilir Pursaklar için, çalışmaya, eksikleri gidermeye ve ilçemizi geleceğe hazırlamaya devam ediyoruz. Çalışmalar hızlı bir tempoyla devam ediyor. Şehitlik Meydanı’nda şu anda inşaat çalışmaları, peyzaj çalışması ve çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor. Şehitlik Meydanı çalışmalarının tamamlanmasıyla Pursaklar’da; resmi törenler, bayram törenleri etkinliklerinin yapılacağı ve hemşehrilerimizin oturup dinlenebileceği modern bir meydana kavuşulmuş olacak. Şehitlik Meydanımız Pursaklar’a çok yakışacak" diye konuştu.

https://www.ankaramasasi.com/haber/234168/pursaklar-belediyesinin-sehitlik-meydani-projesi-hizla-suruyor
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.