League of Legends yeni şampiyonunu “Seraphine”i artık ortaya çıkarıyor

Brezilyalı yayıncı Streamie'nin bu ayın başlarında paylaştığı sızıntılar sayesinde 10. sezonun bir sonraki şampiyonunun "sansasyonel bir büyücü" olacağını duyurmuştu. Twitter ve Instagram'da ortaya çıkan “@seradotwav” kullanıcı adlı yeni bir hesap ise LoL'ün yeni şampiyonu olacağını gösteriyor.
Tan Tekkaya
|
12 Ekim 2020, Pazartesi - 13:46
League of Legends yeni şampiyonunu “Seraphine”i artık ortaya çıkarıyor

Wild Rift oyun dosyalarında  data mining yapan PixelButts sayesinde, şarkıcının yetenekleri zaten sızdırılmıştı. Karakteri sabırsızca bekleyen League of legends oyuncularına müjdeli haber. Karakterin yetenekleri ve görselleri resmi sitesinde yayınlandı.

Pasif - Sahne Tozu

Seraphine'in kullandığı her üçüncü temel yetenek bir akis oluşturarak onun otomatik olarak yeniden kullanılmasını sağlar. Ayrıca Seraphine bir takım arkadaşının yakınında yetenek kullandığında bir nota oluşturur. Her bir nota tüketilerek normal saldırılarının menzilini arttırır ve fazladan büyü hasarı vermesini sağlar.


Q - Yüksek Perde

Seraphine'in gönderdiği kusursuz nota hedefinin eksik can yüzdesine bağlı olarak artan büyü hasarı verir.


W - Saran Ses

Seraphine yakınındaki takım arkadaşlarını çevreleyen bir şarkı söyleyerek kendisine ve takım arkadaşlarına hareket hızı ve kalkan kazandırır. Eğer Seraphine zaten bir kalkana sahipse, yakınındaki takım arkadaşlarını iyileştirebilir. Yenilenen can miktarı çevresinde kaç tane takım arkadaşı bulunduğuna bağlı olarak artar.


E - Sert Ritim

Seraphine yoğun bir ses dalgası göndererek bir hat üstündeki rakiplere büyü hasarı verir ve onları yavaşlatır. Önceden yavaşlatılmış rakipler sabitlenir ve sabitlenmiş rakipler sersemler.


R - Bis

Seraphine sahneye çıkarak rakipleri ayartan ve onlara büyü hasarı veren sihirli bir güç gönderir. İsabet alan tüm şampiyonlar (takım arkadaşları dahil) performansın bir parçası haline gelerek yeteneğin menzilini arttırır ve takım arkadaşlarına azami miktarda nota sağlar.

Bu yetenekler, Sahne Tozu pasifi ile birleştiğinde, Seraphine'in takıma çok fazla faydası olacak gibi duruyor. Pasifi istiflenmişse müttefiklerini aynı anda koruyabilir ve iyileştirebilir ya da “Q” ile hasarını ikiye katlayabilir, "E" yeteneği ile yavaşlattıktan sonra düşmanlarını Sabitleyebilir.


Seraphine'in yetenek kit'i Riot Games Tarafından açıklandı. 29 Ekim tarihinde bütün sunuculara eklenmesi planlanıyor.Seraphine sosyal medyada bir kişilğe sahip ve oldukça aktif. Seraphine instagram üzerinde şuanda 64 gönderisi bulunmakta ve 373bin takipçiye sahip. Kendisinin ayrıca Twitter, Soundcloud ve Spotify Hesabıda var.


Riot Games, Seraphine'i yarı sanal bir şekilde sosyal medya kişiliğine sahip bir karakter olarak tanıttı. League of Legends topluluğunun büyük bir kısmı, Seraphine etkileşimli yaklaşımın onu yeni bir şampiyon olarak tanıtmasını bekliyordu.

Beklenen sonunda oldu. Seraphine, League of Legends kadrosunun 152. şampiyonu olacak ve 13 Ekim 2020'de PBE'ye girecek. Şampiyonlar, temel bir görünüme ek olarak bir de alternatif görünümle piyasaya sürülecek. Seraphine'in bir Ultimate kostümü olacak. Yeni şampiyonun, K/DA müzik grup üyelerinden biri olarak olarak ilk Epic kostümüyle birlikte piyasaya sürülecek. Grubun ilk single parçasıda  “THE BADDEST” olacak.

League of Legends'a ek olarak, K/DA yeni Minik Efsaneler biçiminde Teamfight Tactics'e katılacak ve oyuncular için çeşitli şekillerde Legends of Runeterra deneyimine katılacak. K/DA ALL OUT sürümünün bir parçası olan her şey, 12 Kasım 2020'de çıkacak olan Minik Efsaneler dışında 29 Ekim 2020'de satışa sunulacak.

10.22 Yaması'nda Seraphine'le birlikte şarkılar söyleyin!

Seraphine'in Yetenekleri ve Hikayesi için tıklayın.

Seraphine'in Sosyal medya adresleri için → tıklayınız

https://www.ankaramasasi.com/haber/238793/league-of-legends-yeni-sampiyonunu-seraphinei-artik-ortaya-cikariyor
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.