Emine Erdoğan, "Her ev bir okul olsun" kampanyasına 100 bilgisayar bağışladı

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Türk Kızılayın "Her ev bir okul olsun" kampanyasına 100 dizüstü bilgisayar bağışladı.
Büşra Bayrak
|
14 Ekim 2020, Çarşamba - 16:31
Emine Erdoğan, "Her ev bir okul olsun" kampanyasına 100 bilgisayar bağışladı

Emine Erdoğan, sosyal medyadan, Türk Kızılay tarafından başlatılan kampanyaya ilişkin "#SensizOlmaz" etiketiyle paylaşım yaparak destek çağrısında bulundu.

Türk Kızılayın sosyal medya hesaplarında yer alan videoyu da paylaşan Emine Erdoğan, "Uzaktan eğitim döneminde ihtiyaç sahibi çocuklarımızın eğitimden geri kalmaması için eğitim gönüllülerini Kızılayın 'her ev bir okul olsun' kampanyasına destek olmaya davet ediyorum." ifadelerini kulandı.

Türk Kızılay'ı da Emine Erdoğan'ın destek çağrısına teşekkür etti. Türk Kızılay sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, "Cumhurbaşkanımızın Değerli Eşi Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi'nin 'Her ev bir okul olsun' kampanyamıza verdiği 100 dizüstü bilgisayar desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız." denildi.https://www.ankaramasasi.com/haber/253292/emine-erdogan-her-ev-bir-okul-olsun-kampanyasina-100-bilgisayar-bagisladi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.