En Başarılı Sivil Toplum Ödülü Nilüfer Çevikel’e verildi

Bu yıl 13.sü düzenlenen Yılın En'leri Zirvesi'nde, İstihdama Katkı Sağlayan En Başarılı Sivil Toplum Ödülü’ne, Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici İş İnsanları Derneği (DOSABSİAD) Başkanı Nilüfer Çevikel layık görüldü.
Zeliha Demirci
|
14 Ekim 2020, Çarşamba - 16:37
En Başarılı Sivil Toplum Ödülü Nilüfer Çevikel’e verildi

Ankara'da bir otelde düzenlenen 13. Yılın En'leri Zirvesi Ödül Töreni'nde Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici İş İnsanları Derneği Başkanı Nilüfer Çevikel ‘İstihdama Katkı Sağlayan En Başarılı Sivil Toplum Kategorisi’nde ödüle layık görüldü.

Ödül töreninde konuşan Çevikel, "Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün gençliğinde önerdiği gibi sanayili işadamları olarak DOSABSİAD adına bir meşale yaktık. Bize yatırımlarımızda ve istihdamı arttırmada her zaman destek veren Bursa Ticaret Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay'a teşekkür ediyorum. Hem arkadaşlarım adına hem de derneğim adına ödülü şerefle kabul ediyorum" ifadelerini kullandı.

Ödül aldığı için çok güzel duygular içerisinde olduğunu belirten Çevikel, "Her şeyden önce bugün Ankara'nın kuruluşunun 97. yıl dönümü. Bu güzel günde Mustafa Kemal Atatürk'ün bize gösterdiği yolda çalışmak, üretmek bunun karşılığında ödüle nail olmak son derece önemli bir duygu. Biz işçi çıkarmayacağız diye Mart ayı başında deklare ettik. Bu da bütün Türkiye'ye yayıldı. Bundan sonrasında da başımıza gelecek her şeyi birlik ve beraberlik içerisinde atlatmamız gerekiyor. Bu yüzden insan, insan, insan" şeklinde konuştu.

https://www.ankaramasasi.com/haber/253318/en-basarili-sivil-toplum-odulu-nilufer-cevikele-verildi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.