Süper Lig ekibinde korona yaylıyor

Atakaş Hatayspor'da, 11 futbolcu, teknik direktör Ömer Erdoğan ve bir kulüp personelinin daha Kovid-19 testinin pozitif çıktığı bildirildi.
Murat Saltan
|
16 Ekim 2020, Cuma - 18:29
Süper Lig ekibinde korona yaylıyor

Süper Lig ekiplerinden Atakaş Hatayspor'da, Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçı öncesi futbolcu, teknik ekip ve personele yapılan Kovid-19 testlerinin sonuçları açıklandı.

Kulübün basın sözcüsü Rahmi Vardı'nın yaptığı açıklamada 11 futbolcu, teknik direktör ve bir kulüp personelinin testinin pozitif çıktığı açıklandı.

"Bundan sonra top federasyonda"

Kovid-19 testi pozitif çıkan futbolcu sayısının arttığını aktaran Vardı, şunları söyledi;

"Atakaş Hatayspor'da yapılan Kovid-19 testlerinde, maalesef 6 futbolcumuza ilaveten 11 futbolcumuzda daha virüse rastlanmıştır. Toplam 17 futbolcumuzun Kovid-19 testi pozitif çıkmıştır. Teknik direktörümüz Ömer Erdoğan ve bir kulüp çalışanımızın testleri de bugün itibarıyla pozitif çıkmıştır. Atakaş Hatayspor'un bu zor günlerinde herkesten dua bekliyoruz. Bundan sonra top federasyonda. Federasyonumuzun vereceği kararlar doğrultusunda pazar günü oynanacak Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçı netleşecektir."

TFF'den açıklama

Türkiye Futbol Federasyonu, Hatayspor'da çıkan koronavirüs vakaları nedeniyle Erzurumspor maçının ertelendiğini duyurdu.

https://www.ankaramasasi.com/haber/258829/super-lig-ekibinde-korona-yayliyor
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.