Başkan Balcı Altındağ esnafına Azerbaycan ve Türk bayrağı dağıttı

Altındağ Belediyesi Başkanı Asım Balcı, Ankara Ulus Meydanı’nda Azerbaycan ve Türkiye bayrakları dağıtarak birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Büşra Bayrak
|
17 Ekim 2020, Cumartesi - 15:14
Başkan Balcı Altındağ esnafına Azerbaycan ve Türk bayrağı dağıttı

Altındağ Belediyesi Başkanı Asım Balcı, Ulus Meydanı’nda bulunan işletme sahipleri, esnaf ve vatandaşlara Azerbaycan ve Türkiye bayrakları dağıtarak birlik ve beraberlik mesajı verdi. Ulus meydanı dağıtılan bayrakların ardından Türkiye ve Azerbaycan bayraklarının rengine büründü.

“İki devlet tek millet”

Bayrak dağıtımı sırasında açıklamalarda bulunan Başkan Balcı, “Azerbaycan bayrağımızı burada vatandaş ve esnaflarımıza dağıtıyoruz. Burada hedefimiz Azerbaycan Türkü kardeşlerimizle beraber olduğumuzu, iki devlet tek millet olduğumuzu bütün dünyaya buradan Türkiye Cumhuriyeti’nin Başkenti Ankara’dan, Ankara’nın kalbi Ulus’tan haykırmak istiyoruz onun için buradayız.” diye konuştu.

“Sivillere yönelik katliamı bütün kalbimizle lanetliyoruz”

Ermenistan’ın Azerbaycan halkına yönelik gerçekleştirdiği saldırıya da değinen Başkan Balcı, “Dün gece sivillere karşı yapılan hain saldırıyı kabul etmemiz mümkün değil. Yüreğimiz derinden yaralı fakat biliyoruz ki kardeşlerimiz orada büyük başarılara imza atıyorlar fakat Ermenistan’ın yapmış olduğu sivillere yönelik katliamı bütün kalbimizle lanetliyoruz. İnşallah kardeşlerimiz zaferle bu savaştan galip çıkacaklar. Dualarımızla, desteklerimizle onların yanındayız” ifadelerini kullandı.

https://www.ankaramasasi.com/haber/261719/baskan-balci-altindag-esnafina-azerbaycan-ve-turk-bayragi-dagitti
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.