Ece Erken baltayı taşa vurdu

HM
Haber Merkezi Editör
YAYINLAMA
12 Haziran 2020 17:55
GÜNCELLEME
05 Ağustos 2020 13:00
Ece Erken baltayı taşa vurdu
HM
Haber Merkezi Editör

Sürekli sansasyonel haberlerle gündeme gelen Ece Erken, eski sevgilisiyle ilgili sahte belge paylaşınca başı derde girdi.

Davası sürerken eski sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun boşandığını gösteren sahte belgeyi sosyal medyada yayınlayan Ece Erken, mahkemelik oldu.

Günaydın'da  yer alan habere göre, sunucu geçtiğimiz günlerde eski sevgilisi ile yaşadığı ilişkiye gelen eleştirilere cevap vermek isterken zor duruma düştü.

Ece Erken, sosyal medya hesabından, eski sevgilisinin zaten boşanma aşamasında olduğunu iddia etti ve bunu doğrulayan bir belge paylaştı.

Ancak, çok geçmeden paylaştığı belgenin sahte olduğu anlaşıldı. Boşanmaya ilişkin kararın alındığı öne sürülen mahkeme ortada böyle bir karar bulunmadığı gerekçesiyle harekete geçti.

Kararın sahibi gibi gösterilen İstanbul Aile Mahkemesi, Ece Erken hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Mahkemece savcılığa gönderilen ihbar yazısında, Erken'in resmi belgede sahtecilik yaptığı kaydedildi.

Mahkeme, Erken'in gerçeğe yakın şekilde hazırlanmış sahte belgeyi  yayınladığı için sunucunun cezalandırılmasını istedi. Mahkemenin ihbarı üzerine Ece Erken hakkında soruşturma başlatıldı.

Benan-Şafak Mahmutyazıcıoğlu çifti 3 Haziran'da İstanbul 10. Aile Mahkemesi'nde tek celsede boşandı.

Daha öncede suç duyurusunda bulunulmuştu

Geçtiğimiz aylarda Burak Bayram Yaman isimli bir kişi twitter hesabındanErken'in paylaştığı belgenin sahte olduğunu söyleyerek suç duyurusunda bulunduğu belirtilmişti.  

Yorumlar (0 yorum)
Yorum kurallarını okudum ve kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum ekleyen siz olun.