Seren Serengil ve Lerzan Mutlu'dan ağır sözler

HM
Haber Merkezi Editör
YAYINLAMA
16 Haziran 2020 12:57
Seren Serengil ve Lerzan Mutlu'dan ağır sözler
HM
Haber Merkezi Editör

Ünlü şarkıcı Lerzan Mutlu'nun sosyal medya paylaşımları magazin gündemindeki yerini korurken Seren Serengil de benzer mesajlar ile dikkat çekti.

Ünlü şarkıcı Lerzan Mutlu, geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan paylaştığı mesajlar ile magazin dünyasının gündemine oturdu. İnstagram sayfasının hikayeler bölümünden isim vermeden göndermelerde bulunan Mutlu, “Bir arkadaşım göndermiş bugünün bilmecesi diye; başkalarıyla evliyken iki kızını çocuklarını bırakıp başka bir adama kaçan, Türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük ‘kavasakisi' ve Türkiye'de yemediği evli adam kalmayan, eskinin meşhur uyuşturucu kaçakçısı ve onun zavallı kızı kimdir bilin bakalım?” ifadesini kullandı.

Sert üslubunu bir diğer paylaşımında daha da artıran Mutlu, “Bir video gelecek bekleyin! Sil yalvarırım mesajlarınla birlikte birazcık daha eğlen! Şizofren, mitomannnnn, hayal dünyasında yaşayan zavallı!!! İnsanlara iyilik yapmayın! K.mı öpmen gerekirdi zavallı, cahil, dönek!” diye ekledi.

Söz konusu mesajlar magazin dünyasındaki gündemini korurken Seren Serengil de benzer bir harekete imza attı. Serengil, sosyal medyadan takipçilerine ilettiği mesajında “O kadar güzel bir hayatım, dostlarım var ki, burası orman olduğundan kuş sesleri, huzur, içsel huzur o da ayrı o nedenle kapımın önünden geçen bu sessizliği kıskanan arabaların motor seslerini duymuyorum” dedi.

İki ünlü ismin birbirlerini hedef aldığı konuşuluyor.

Yorumlar (0 yorum)
Yorum kurallarını okudum ve kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum ekleyen siz olun.