Gençler artık “ben de varım” demek istiyor

HM
Haber Merkezi Editör
YAYINLAMA
20 Haziran 2020 18:32
Gençler artık “ben de varım” demek istiyor
HM
Haber Merkezi Editör

İyi Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk, gençlerle kucaklaşacaklarını ve onların sesi olacaklarını söyledi.


İyi Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk, gençlerin “Benim de söyleyecek bir sözüm var” diyerek yola çıkmak istediklerini belirterek, “İnşallah onlarla büyük kucaklaşmayı en kısa sürede gerçekleştireceğiz” dedi.

Yetkin Öztürk, Ankara Masası’nı ziyaretinde gençlere seslendi.
Salgın sürecinin hayra da vesile olduğunu anlatan Öztürk, evde kalma sürecinde insanların kendisini , ailesini ve yakınlarını daha iyi tanıdığını söyledi.

“Gençler pandemi sürecinde daha çok sorgulamaya başladı”

Öztürk, “Sorgulamaya, sohbet etmeye, kitap okumaya, araştırmaya başladık. Ve özlediğimiz birçok şeyin hasretini hissettik. Tüm samimiyetimle söylüyorum kucaklaşmayı ,karşılıklı sohbeti , çay içmeyi özlemişiz.” dedi.
Yetkin Öztürk, özellikle gençlerin bu zorlu süreci son derece olumlu yönetmeyi başardığını ifade etti. Öztürk şöyle dedi:

“Gençlerin son bir aydır siyasete ilgisi inanılmaz arttı”

“Gençlerimiz de bu dönemde sorgulamaya başladılar. 28 yıldır siyaset yapan bir kardeşiniz ,arkadaşınız olarak şunu söyleyeyim: Gençlerimizin hiç bu kadar, özellikle son bir aydır ilgilerinin siyasete doğru yöneldiğine ilk defa şahitlik ediyorum. Çünkü algıladığım şudur: Gençlerimiz benim de söyleyecek bir sözüm var diyerek yola çıkmak istiyorlar. Özgürce tweet atmak istiyorlar. Özgürce konuşmak istiyorlar. Artık ben de varım demek istiyorlar. Algıladığım bu. O yüzden de hem üniversite gençliğimiz hem normal çalışan gençliğimizin siyasete bir kat daha önem verdiğini gözlemlemeye başladım. İnşallah onlarla büyük kucaklaşmayı en kısa sürede gerçekleştirip çalışmalarımıza daha hızlı bir şekilde devam edeceğiz.”

Yorumlar (0 yorum)
Yorum kurallarını okudum ve kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum ekleyen siz olun.