AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Ümit Özdağ'a yalanlama

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Biz kapalı kapılar arkasında hiç kimseyle konu ne olursa olsun bir çalışma yapmayız. Yaptığımız ve yapacağımız her işi milletimizin gözü önünde yaparız." dedi.
Büşra Bayrak
|
11 Kasım 2020, Çarşamba - 18:21
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Ümit Özdağ'a yalanlama
İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın TBMM'de düzenlediği basın toplantısındaki açıklamalarına ilişkin sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Çelik, şunları kaydetti:

"Yalan siyasetinin en ahlaksız örneklerinden"

"Ümit Özdağ adlı şahıs ahlaksız bir yalan söylemiş, ismimi de anarak AK Parti ile İYİ Parti arasında bir süredir gizli görüşmeler ve gizli bir yeni anayasa çalışması yapıldığı şeklinde tamamen uydurma olan, hiçbir gerçekliğe dayanmayan bir açıklama yapmıştır.Bu şahsın ifade ettiği yalanlar, yalan siyasetinin en ahlaksız örneklerindendir." 

"Kapalı kapılar arkasında hiç kimseyle çalışma yapmayız"

"Biz kapalı kapılar arkasında hiç kimseyle konu ne olursa olsun bir çalışma yapmayız. Yaptığımız ve yapacağımız her işi milletimizin gözü önünde yaparız."

"Ümit Özdağ'ın bu iftirası en hafif tabirle utanmazlıktır"

"Ümit Özdağ'ın bu iftirası en hafif tabirle utanmazlıktır. Yalan yanlış sözlerle şahsımı hedef alması siyaset değil, ahlaksızlıktır." 

 "Ajandası yalan, iftira ve güdümlü operasyon olanın kimliği siyasetçi olamaz"


"Siyasetin bu kadar çirkin ve kirli bir şekilde yapılması kimseye yakışmaz ama açıkça yalan söyleyen Ümit Özdağ'a yakışmıştır. Ajandası yalan, iftira ve güdümlü operasyon olanın kimliği siyasetçi olamaz." 

"Gizli ajanda ile operasyon siyaseti bu tiplere yakışır"


"Biz, her çalışmamızı milletimizin gözü önünde, milletimizle paylaşarak yaparız. Kapalı kapılar ardında gizli ajanda ile operasyon siyaseti yapmak ancak bu tiplere yakışır."

https://www.ankaramasasi.com/haber/358362/ak-parti-sozcusu-celikten-umit-ozdaga-yalanlama
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.