İstanbul’da genç kadının 3. kattan aşağıya düştüğü an

İstanbul Kağıthane’de kayınpederine misafirliğe giden 30 yaşındaki bir kadın, pencerenin camlarını sildiği esnada 3. kattan aşağıya düştü. İş yerinin tabelasına çarptıktan sonra süngerlerin üstünden sekip yere savrulan kadın, ağır şekilde yaralandı. Dehşet anları ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
Can Güvenir
|
13 Kasım 2020, Cuma - 09:30
İstanbul’da genç kadının 3. kattan aşağıya düştüğü an

Olay, Kağıthane Merkez Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; 30 yaşındaki N. Burcu Aydoğan, gündüz saatlerinde misafirlik için kayınpederi Salih Aydoğan’ın evine geldi. Genç kadın, evin camlarını silmeye başladıktan bir süre sonra dengesini kaybederek binanın 3. katından aşağıya düştü. Önce aşağıda bulunan iş yeri tabelasına çarpan kadın, binanın önündeki süngerlerin üstüne düşerek yere savruldu.

Kayınpederin ifadesi alındı

İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Ağır yaralanan talihsiz kadın yapılan ilk müdahalesinin ardından  Okmeydanı Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı. Polis ekipleri ise olay yerinde inceleme yaparak, o esnada evere bulunan kadının kayınpederi Salih Aydoğan’ı ifadesini almak üzere emniyete götürdü.

“Sünger kurtardı, yoksa ölebilirdi”

Olayla ilgili konuşan Muhammed M, “Süngerin üstüne düştü, tabelanın içine girdi ve aşağıya doğru gitti. Konuşuyordu ama hareket edemiyordu. Sünger kurtardı, yoksa yere düşüyordu, ölebilirdi” dedi.

Süngerden sekip yere savruldu

Öte yandan dehşet anları ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, aşağıya düşen kadın tabelaya çarpıyor. Tabelayı yırtan kadın süngerden sektikten sonra yere savruluyor. Olayı gören ve sesleri duyan vatandaşlar koşarak olay yerine geliyor.

(İHA)

https://www.ankaramasasi.com/haber/362095/istanbulda-genc-kadinin-3-kattan-asagiya-dustugu-an
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.