Ümit Özdağ parti kuruyor iddiası

Hürriyet gazetesi yazarlarından Abdulkadir Selvi, disiplin kuruluna sevk edilen İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın yeni parti kuracağını yazdı.
Can Güvenir
|
16 Kasım 2020, Pazartesi - 08:48
Ümit Özdağ parti kuruyor iddiası
İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, partisinin İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'ya yönelik açıklamaları nedeniyle Disiplin Kurulu'na sevk edilmişti. Özdağ savunmasını yazılı olarak verirken, kararın bu hafta içerisinde alınması bekleniyor.


Hürriyet gazetesi yazarlarından Abdulkadir Selvi ise Özdağ hakkında çarpıcı bir iddia ortaya attı. Bugünkü köşe yazısında Ümit Özdağ'ın yeni parti kuracağını öne süren Selvi, "İYİ Parti Disiplin Kurulu bugün Ümit Özdağ’ın ihracını görüşecek. Sonucu merak etmiyorum. Çünkü kısa bir süre içinde de Ümit Özdağ, partiden ihraç edilecek. O da Muharrem İnce ve Mustafa Sarıgül gibi Anadolu yollarına düşecek. Kısa sürede de partisini kuracak. Muharrem İnce ve Mustafa Sarıgül’e göre etrafına daha çok milletvekili toplayacak. Benden size duyurması, 2021’le birlikte Ümit Özdağ partisi geliyor." ifadelerini kullandı. 

Köşe yazısının tamamı için tıklayınız
https://www.ankaramasasi.com/haber/368143/umit-ozdag-parti-kuruyor-iddiasi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.