Keçiören Belediyesinden sağlık çalışanlarına 123 bin kişilik yemek hizmeti

Keçiören Belediyesi, pandemi sürecinde sağlık çalışanlarına 123 bin kişilik yemek hizmetinde bulundu. Ankara İl Sağlık Müdürü Mehmet Gülüm, sağlık çalışanlarına verdiği hizmetlerden dolayı Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’a teşekkür ziyaretinde bulundu.
Büşra Bayrak
|
18 Kasım 2020, Çarşamba - 13:05
Keçiören Belediyesinden sağlık çalışanlarına 123 bin kişilik yemek hizmeti

 Keçiören Belediyesi korona virüs (Covid-19) salgınıyla mücadelenin en önemli aktörleri olan sağlık çalışanlarına Ankara genelinde 123 bin kişilik yemek hizmetinde bulundu. Ankara İl Sağlık Müdürü Mehmet Gülüm, sağlık çalışanlarına verdiği hizmetlerden dolayı Başkan Altınok’a teşekkür ziyaretinde bulunarak plaket takdim etti.

 Sağlık çalışanlarını “pandeminin kahramanları” olarak nitelendiren Başkan Altınok, “Pandemi sürecinde sağlığımız için kahramanca mücadele veren sağlık çalışanlarımıza minnettarız. Aileleriyle, çocuklarıyla ve sevdikleriyle aylardır rahatça görüşemeden hizmet veren sağlık çalışanlarımız için verdiğimiz her bir hizmeti gönülden ve isteyerek hayata geçiriyoruz” ifadelerini kullandı.

“Sağlık çalışanlarımızın yanındayız”

 Sağlık çalışanlarını sık sık ziyaret ederek onlara moral ve motivasyon konusunda da destek olduklarını aktaran Altınok, şunları kaydetti:

  “Covid-19 vakasının ülkemizde görülmeye başladığı günden itibaren cansiperane bir tempoyla çalışan sağlık çalışanlarımız devletimiz ve milletimiz için kahramanca savaş vermişlerdir, vermeye de devam ediyorlar. Sağlık çalışanlarımıza yönelik ortaya çıkabilecek herhangi bir olumsuz davranışı asla kabul etmiyoruz. Sağlık çalışanlarımızın emeğine ve alın terine saygı duymalıyız. Pandemi ile mücadelelerinde sağlık çalışanlarımızın yanlarındayız.”

Ankara İl Sağlık Müdürü Mehmet Gülüm, sağlık çalışanlarının fedakârca çalışmalarını sürdürdüğünü söyleyerek, pandemiyle mücadeleye verdiği desteklerinden dolayı Altınok’a teşekkür etti. 

https://www.ankaramasasi.com/haber/372737/kecioren-belediyesinden-saglik-calisanlarina-123-bin-kisilik-yemek-hizmeti
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.