Alaattin Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na cevap

Alaatin Çakıcı, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisinden 'Çakal' diye bahsetmesine sert tepki gösterdi.
Büşra Bayrak
|
18 Kasım 2020, Çarşamba - 16:34
Alaattin Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na cevap

Alaattin Çakıcı Kılıçdaroğlu'nun sözlerine cevaben danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan aracılığı ile Kılıçdaroğlu ve avanesine çok sert bir dille açıklama yaptı

İşte o açıklama;

 Kılıçdaroğlu ve avanesi siz yıllardır her gün devlete hakaret etmektesiniz. Siz her türlü ahlaksızlığı ve hakareti meşru zeminlere taşıyorsunuz.

Kılıçdaroğlu'nun basın açıklamasını dinledim ve okudum "Çakalların olduğu yerde bize kimse bir şey söyleyemez" ifadesini kullanıyorsun ve dilinin ayarı olmayan, bre gafil, sen kurt ile çakalı karıştırıyorsun.

Sen ve avanesine sesleniyorum;

Başta sende ve avanende, yürek varsa ben her gün sokaktayım, çakal gibi uluyup, hatun gibi konuşacağına beni öldürtsene,

Soruyorum;

Sende ve avanende o yürek var mı? Kuvayı milliye ruhundan bahsediyorsun, Kuvayi milliye ruhu Türkiye'nin manevi tapusudur.

Kuvayı milliye ruhu taşıyanlar PKK ve silahlı sol örgütlerle birlikte hareket etmez.

Hadi oradan gafil, sende olsa olsa bölücülük ruhu vardır. Be Devlet düşmanı, sakın Atatürk'ü ağzına alma o yalaka ağzınla Atatürk'ün manevi değerlerini kirletme.

 83 milyon seni iyi tanıyor

Sayın Bahçeli'yi ağzına alma, sen onun koç yumurtası bile olamazsın.

Kamuoyuna saygıyla arz ederim.

https://www.ankaramasasi.com/haber/373236/alaattin-cakicidan-kilicdarogluna-cevap
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.