Genç müzisyen maganda kurşunu yüzünden gözünü kaybetti

Genç müzisyen Şahan Dinç, evinin penceresinden bakarken maganda kurşunun sağ gözüne isabet etmesiyle gözünün görme yetisini kaybetti.
Büşra Bayrak
|
19 Kasım 2020, Perşembe - 16:26
Genç müzisyen maganda kurşunu yüzünden gözünü kaybetti

Şair Ahmet Selçuk İlkan’a geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanlığı İstanbul Yeditepe Konseri’nde de eşlik eden müzisyen Şahan Dinç, evinin penceresinde magandaların saldırısına uğradı. Mahallede çıkan kavganın ardından pencereye çıkan Şahan Dinç, pompalı tüfekten çıkan saçmaların gözüne gelmesi sonucunda tek gözünü kaybetti.

Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre menajeri Harun Akbulut, “Şahan Dinç, iki gün önce  evinin önünde çıkan silahlı kavgayı duyunca evinin penceresinden bakıyor ve o anda pompalı tüfekten çıkan saçmalar arkadaşımızın yüzüne isabet ediyor. Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi’nde ameliyata alınan Şahan, sağ gözünü kaybetti ve gözüne protez takıldı. Yüzünde ve vücudundaki saçma parçaları çıkartılmış ama gözünün içindeki üç parça riskli olduğu için alınmamış. Pandemi süreci olduğu için hastane, evde olmasının daha sağlıklı olacağını söylemiş. Kendisi bugün çıktı ve evde bitkin, ağrılı yatıyor” dedi.

Silahlı kavga ile ilgili adli işlemleri de başlatacağı öğrenildi.

https://www.ankaramasasi.com/haber/375005/genc-muzisyen-maganda-kursunu-yuzunden-gozunu-kaybetti
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.