Bobby Brown ikinci evlat acısını yaşadı

ABD'li ünlü şarkıcı Bobby Brown bir kez daha evlat acısı yaşadı. 2015 yılında ünlü şarkıcı Whitney Houstan'dan olan kızını kaybeden Bobby Brown'ın oğlu Bobby Brown Jr'ın Los Angeles'taki evinde ölü bulunduğu açıklandı.
Zeliha Demirci
|
20 Kasım 2020, Cuma - 10:24
Bobby Brown ikinci evlat acısını yaşadı

Los Angeles Polis Merkezi'nden yetkililerin 13.50'de tıbbi acil durum çağrısı aldıkları ve olay yerine gittiklerinde 28 yaşındaki Brown Jr.’nin  hayatını kaybetmiş olduğu açıklandı.  ABD'li ünlü rapçi Bobby Brown, son yıllarda önemli kayıplar yaşadı.

İlk olarak 2007 yılına kadar evli kaldığı ünlü şarkıcı Whitney Houston, Şubat 2012'de hayatını kaybetti. Adli tıp raporuna göre; Whitney Houston küvette kazaren boğuldu. Ancak Houston'ın hastalığı ve kokainin de bu ölümde etkisinin olduğu tahmin ediliyordu.

Annesi de kızı da küvette bulunmuştu

Bu talihsiz olaydan üç yıl sonra Whitney Houston ile Bobbi Brown'ın kızları Bobbi Kristina Brown, Georgia Roswell'deki evinin küvetinde hareketsiz halde bulunmuştu. Yaklaşık altı ay hastane ve bakım evinde kalan Bobbi Kristina, Temmuz 2015'te henüz 22 yaşında hayatını kaybetmişti.

Otopsi raporunda Bobbi Kristina Brown'ın ölüm nedeni uyuşturucu ve su altında nefessiz kalmaya bağlı olarak gelişen pnömoni ve beyin hasarı olarak belirtilmişti.

https://www.ankaramasasi.com/haber/375836/bobby-brown-ikinci-evlat-acisini-yasadi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.