ABB, KPSS adaylarını unutmadı

Büyükşehir Belediyesi, Ortaöğretim Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (KPSS) giren adaylara yönelik maske ve su dağıtımı gerçekleştirdi.
Can Güvenir
|
22 Kasım 2020, Pazar - 11:18
ABB, KPSS adaylarını unutmadı
Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı zabıta ekipleri  Ortaöğretim Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (KPSS) giren adaylar için seferber oldu. Bu çerçevede kent genelindeki 496 okulda stant kuruldu. Söz konusu bölgelerde sınava girecek adaylara ve sınav görevlilerine 50 bin maske ve 80 bin su dağıtıldı.

Daire başkanından yerinde denetim

 Ankara Üniversitesi Cebeci Yerleşkesi’nde sınav öncesi hijyen desteği çalışmalarını yerinde izleyen Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Mustafa Koç, şu değerlendirmelerde bulundu: "Bugün Başkentimizde 496 okulda 86 bin 400 aday KPSS sınavına girecek. Biz de onları okul girişlerinde Başkanımız Mansur Yavaş’ın başarı dilekleriyle karşılıyoruz. Onlara maske ve su veriyor, ihtiyaç duyabilecekleri diğer hususlarda yardımcı oluyoruz. Sınav heyecanlarına ortak oluyoruz. Hepsine başarılar diliyoruz."

Veliler ve sınava katılan vatandaşlar, maske ve su desteği için Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a ve ekiplere teşekkür ettiler.

(İHA)
https://www.ankaramasasi.com/haber/379880/abb-kpss-adaylarini-unutmadi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.