Altındağ Belediyesi'nden çocuklara renkli hediye

HM
Haber Merkezi Editör
YAYINLAMA
09 Nisan 2020 10:20
GÜNCELLEME
05 Ağustos 2020 11:09
Altındağ Belediyesi'nden çocuklara renkli hediye
HM
Haber Merkezi Editör

Altındağ Belediyesi, Koronavirüsle mücadele tedbirleri nedeniyle evde kalan miniklere boya kalemi ve boyama kitabı hediye ediyor.

Altındağ Belediyesi, Koronavirüs tedbirleri nedeniyle sokağa çıkamayan miniklere rengârenk boya kalemleri ve boyama kitabı dağıtımına başlandı. Boya kalemi ve boyama kitabı talep etmek isteyenlerin Altındağ Belediyesinin Whatsapp hattına bilgilerini içeren mesaj atmaları gerekiyor.

Altındağlı vatandaşların evlerinde sağlıkla kalmalarını önemsediklerini belirten Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, “Her yaştan Altındağlı vatandaşlarımız, özellikle de çocuklarımız ve gençlerimiz için hem eğitici hem de eğlendirici çözümler üretiyor, bir an önce hayata geçiriyoruz. Çünkü içerisinde bulunduğumuz süreçte, evde kalınması, özellikle 65 yaş ve üstü vatandaşlarımız ile çocuklarımızın ve 20 yaş altı gençlerimizin dışarıya çıkmaması çok önemli” dedi.  

Başkan Balcı, “Boyama kitabı ve boya kalemlerini temin etmek isteyenlerin Altındağ Belediyesinin Whatsapp hattına ad-soyad, telefon ve adres bilgilerini içeren bir mesaj atmaları yeterli. Kitapları ve boyaları kısa sürede kendilerine iletilecek. Onlar yeter ki evde kalsın. Biz kitabı kendilerine ulaştıracağız” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0 yorum)
Yorum kurallarını okudum ve kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum ekleyen siz olun.