Nostradamus'un 2021 kehanetleri 2020’yi aratacak

Dünya’yı deprem, salgın ve savaş gibi felaketlerle sınayan bir yılı geride bırakmışken, koronavirüs pandemisini bildiği öne sürülen ünlü doktor ve astrolog Nostradamus'un ortaya çıkan 2021 kehanetleri 2020’yi şimdiden özleteceğe benziyor.
Zeliha Demirci
|
03 Ocak 2021, Pazar - 00:37
Nostradamus'un 2021 kehanetleri 2020’yi aratacak

Nostradamus, adıyla bilinen, 1500'lü yılların başında Fransa'da yaşayan doktor ve astrolog Michel de Nostredame, Çernobil faciası, Hitler'in yükselişi ve 11 Eylül saldırıları gibi çok sayıda önemli gelişmeyi doğru tahmin etti. Peki kendi ölümünü bilen ve Kovid-19'u önceden bildiği iddia edilen kahinin 2021 kehanetleri neler? Daily Mirror'un haberine göre Nostradamus'un kehanetlerinden 6 tanesi şu şekilde:

Zombi salgını

16. yüzyılda yaşayan Nostradamus'a göre Rusya bir biyolojik silah tasarlayacak. Bu silah bir çeşit virüs salgını yaratarak insanları zombiye dönüştürecek.

Kitlesel kıtlık

Kahin, zombi salgını yetmezmiş gibi 2021'de tüm dünyayı etkileyecek büyük bir kıtlık yaşanacağını da iddia etti. Nostradamus'un dünyanın sonuna dair kehanetlerine göre devasa kıtlık, depremlerin ve salgınların artmasıyla ortaya çıkacak.

Güneş fırtınası

Nostradamus, dünyanın büyük bir güneş fırtınasının etkisi altında kalacağını da öne sürdü. Buna göre çoğu ülkeden kitlesel göçler başlarken, birçok devlet epey kısıtlı sayıda kalan doğal kaynaklar için amansız bir savaşa girişecek.

Göktaşı çarpması

2021'de dünyayı bekleyen felaketlerden biri de göktaşı çarpması. Nostradamus'un kehanetlerine göre bu çarpma sonucunda çok büyük doğa felaketleri yaşanacak. Bazı bilim insanları, NASA'nın incelediği 2009 KF1 göktaşının Dünya'ya çarpma ihtimali olduğunu belirtmişti. 

Büyük depremler

Kahine göre yeni yılda dünyayı kötü depremler de bekliyor. Nostradamus, Amerika kıtasında büyük bir depremin etkili olacağını söyledi. Kahin hatta bu felaket için tam tarih de verdi; 25 Kasım 2021.

Beynine çip yerleştirilmiş askerler

Teknolojik gelişmeler, özellikle yapay zeka teknolojisindeki ilerlemeler 2021'de korkutucu boyutlara ulaşabilir. Nostradamus, yeni bir teknolojiyle beyinlerine çip yerleştirilmiş askerler yetiştirileceğini söyledi. Kehanetlerine göre bu süper-askerler insanlığı kurtarmak için mücadele verecek.

https://www.ankaramasasi.com/haber/490932/nostradamusun-2021-kehanetleri-2020yi-aratacak
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.