Başkan Ercan Sincanlı esnaflara moral ziyaretinde bulundu

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, ilçe esnafını ziyaret ederek, koronavirüs tedbirleri konusunda uyarılarda bulundu.
Büşra Bayrak
|
06 Ocak 2021, Çarşamba - 16:10
Başkan Ercan Sincanlı esnaflara moral ziyaretinde bulundu
Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, çiçekçileri, taksicileri, hırdavatçıları, mağazaları ziyaret ederek, farklı meslek grubundan esnafın kapısını çalarak görüş ve önerilerini dinledi. Salgına karşı uyulması gereken kurallar ve belediyenin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Sincan’ın geleceği için beraber çalıştıklarını ifade eden Başkan Ercan, “Vatandaşlarımızla, esnafımızla birebir istişarelerde bulunmaya çok önem veriyorum. Bu dönemde birlik ve beraberliğe her zamankinden çok ihtiyacımız var” dedi.


Sincanlı vatandaşlara esnafa destek olalım çağrısı

Pandemi nedeniyle 2020 yılının herkes için zorlu bir yıl olduğunun altını çizen Başkan Ercan, “Esnaflarımız da bu süreçten şüphesiz olumsuz yönde etkilendi. Bu olumsuzlukların üstesinden geleceğimize olan inancım tamdır. Esnafımızı ziyaret ediyorum, görüş ve önerilerini dinliyorum. Özellikle Sincanlı hemşerilerime bir çağrım var, esnaflarımızın yanında olalım. İlçemizde bulunan esnaflardan alışveriş yaparak onları destekleyelim. Tüm vatandaşlarımıza duyarlılıklarından ötürü teşekkür ediyor, esnafımıza bol ve bereketli kazançlar diliyorum” ifadelerini kullandı.


http://www.ankaramasasi.com/haber/497653/baskan-ercan-sincanli-esnaflara-moral-ziyaretinde-bulundu
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.