“Sen mi daha tatlısın yoksa elindeki pasta mı” sözü davalık etti

Kocaeli'de 15 yaşındaki bir kız çocuğuna "Sen mi daha tatlısın yoksa elindeki pasta mı?" diyerek sözlü tacizde bulunan şahıs, cinsel istismar suçundan 9 yıldır yargılandığı davada beraatini istedi. Mahkeme heyeti tanıkların dinlenmesi ve duruşmanın ileri bir tarihe ertelenmesine karar verdi.
Zeliha Demirci
|
13 Ocak 2021, Çarşamba - 15:33
“Sen mi daha tatlısın yoksa elindeki pasta mı” sözü davalık etti

Edinilen bilgiye göre, Kocaeli’de yaşayan Bayram D., komşularının 15 yaşındaki kızı D.T.’ye sarılarak sözlü tacizde bulunması sebebiyle 2012 yılından beri yargılanıyor. Çocuğa cinsel istismar suçundan yargılanan Bayram D. Kocaeli 3. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanmasına devam edildi. Duruşmada avukatları eşliğinde sanık Bayram D. ve mağdur D.T. hazır bulundu.

"Yaşadıklarım yüzünden psikolojim bozuldu"


Hakimin söz vermesi üzerine konuşmasına başlayan mağdur D.T., “Bakkalda olduğum sırada bana sarılıp elleriyle saçlarımı okşadı. Bir keresinde ağabeyimin doğum günü için pasta almaya dışarı gitmiştim. Bayram D. Beni görünce yanıma gelip ‘sen mi daha tatlısın yoksa elindeki pasta mı bilemedim’ dedi. O sırada babam yanıma geldi ne olduğunu sordu, sorun çıkmasın diye komşumuz olduğunu söyledim. Beni her gördüğünde sözleri ile taciz ediyordu. 2012 yılının yaz ayında üzerimde kapri vardı. Bayram amcaya göre açık geldi galiba. Sivrisinekler bacağıma konduğunda 'Sivrisinekler tatlı kanın kimde olduğunu iyi biliyor’ dedi. Ben bu söyleminden çok rahatsız oldum. Beni sosyal medyadan takip edip mesajlar atıyordu. Bana ‘Seninle gezmeye lunaparka gidelim’ diyordu. Ben de ona 'Sen benim yaşıtım değilsin' dedim ben seninle eğlenirim deyince ben korktum, mesajları sildim ve onu engelledim. Ben sevgi dolu bir ailede büyüdüm. Normal sarılmanın ne demek olduğunu biliyorum. Bu olay nedeniyle bozulan psikolojimi düzeltmek için psikolojik haplar kullandım. Sanıktan şikayetçiyim.” dedi.

Hakkındaki iddiaları reddetti
Daha sonra söz alarak iddiaların doğru olmadığını söyleyen Bayram D. ise beraatini talep etti. Savunmaların ardından mahkeme heyeti tanıkların dinlenmesi ve duruşmanın ileri bir tarihe ertelenmesine karar verdi.

https://www.ankaramasasi.com/haber/518490/sen-mi-daha-tatlisin-yoksa-elindeki-pasta-mi-sozu-davalik-etti
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.