Ulus’ta detaylı temizlik

Altındağ Belediyesi, koronavirüsle etkin mücadelede ilk adım olan hijyen için gece gündüz çalışıyor
Büşra Bayrak
|
07 Ağustos 2020, Cuma - 10:19
 Ulus’ta detaylı temizlik

Mahalle mahalle Altındağ'ı pırıl pırıl yapan Altındağ Belediyesi temizlik ekipleri, başkentte ticaretin kalbinin attığı Ulus bölgesinde detaylı temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Vatandaşlardan ve bölge esnaflarından gelen talepleri değerlendiren temizlik ekipleri, Ulus bölgesi ve çevresindeki tüm sokaklarda titiz bir çalışma gerçekleştirdi. İlaçlama ve yıkama araçlarıyla detaylı temizlik yapan ekipler, yollar ve çöp bırakma noktalarını yıkadı.

İlaçlama ekipleri de haşerelere karşı ilaçlama çalışması gerçekleştirdi. Boş alanlardaki çöp birikintilerini de bölgeden uzaklaştıran ekipler, kötü görüntüye son verdi. Altındağ Belediyesi'nin çalışmaları vatandaşların ve bölge esnafının büyük beğenisini topladı.

"Vatandaşların talepleri yerine getiriliyor”

Tertemiz bir Altındağ için durmaksızın çalıştıklarını belirten Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, "Her gün Altındağ'ın sokaklarında, vatandaşlarımızla birlikteyiz. Ulus bölgesini de sık sık ziyaret ediyor, esnafımızın çayını içiyor, vatandaşlarımızla sohbet ediyoruz. Bizden talepleri olursa tek tek dinliyoruz. Gerekli notları alarak ekiplerimize talimatlarımızı veriyoruz. Ulus bölgesi sakinlerinden de detaylı temizlik talebi gelmişti. Zaten içerisinde bulunduğumuz pandemi nedeniyle sık sık gerçekleştirdiğimiz temizlik çalışmasını biraz daha detaylandırıp yoğunlaştırdık. Bölge tertemiz oldu. Vatandaşlarımız da esnafımız da memnun..." dedi.

https://www.ankaramasasi.com/haber/55682/ulusta-detayli-temizlik
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.