Keçikoop tanıtım stantları sayesinde bilinirliğini arttırıyor

Keçikoop, ilçe genelinde kurduğu stantlarla ürünlerinin tanıtımını yaparken online satışını arttırıyor.
Büşra Bayrak
|
10 Şubat 2021, Çarşamba - 12:29
Keçikoop tanıtım stantları sayesinde bilinirliğini arttırıyor

Keçiören Belediyesi bünyesinde ücretsiz hizmet veren e-ticaret platformu Keçikoop’un ilçe genelinde kurulan tanıtım stantlarıyla gelişiyor. Bu sayede online satış için yaygın hale getiriliyor.

El emeği ürünlerini satmak isteyen vatandaşın Keçikoop’a büyük ilgi gösterdiğini de aktaran Altınok, “Keçikoop’un tanıtımını ilçemizdeki AVM’lerde kurduğumuz stantlarımızla destekliyoruz. Türkiye ve Ankara'da bir ilk olan Keçikoop’tan vatandaşımız ücretsiz faydalanıyor. E-ticaret platformumuzda, belediyemiz tarafından üretilen temizlik, gıda ve el emeği ürünlerin yanı sıra vatandaşımızın ürettiği el emeği göz nuru ürünleri de satarak onların ev ekonomilerine katkı sağlıyoruz.” dedi.

Üretim teşvik ediliyor

Altınok, Keçikoop online satış platformunun üretimi teşvik ettiğine de dikkati çekerek şunları kaydetti:

“Keçiören Sanat ve Meslek Edindirme Kursları (KEÇMEK) öğrencilerimiz tarafından üretilen el emeği ürünleri, belediyemiz tarafından üretilen temizlik ve gıda ürünleri, vatandaşlarımız tarafından üretilen takı, süs eşyası ve sanatsal çalışmaları herhangi bir kâr amacı gütmeksizin satıyoruz. Bu hizmetimizle temel amacımız hem üretimi teşvik etmek hem de üretilen eserleri ekonomik gelir kaynağına dönüştürmektir.”

https://www.ankaramasasi.com/haber/583838/kecikoop-tanitim-stantlari-sayesinde-bilinirligini-arttiriyor
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.