Çankaya Evleri’nde önlemler eşliğinde kurslar devam ediyor

Çankaya Evleri’nin bazı şubelerinde kurslar pandemi önlemleriyle devam ediyor. Çankayalılar kurslardan yararlanarak hem keyifli vakit geçiriyor hem de zor günlerin üstesinden daha kolay geliyor.
Zeliha Demirci
|
10 Şubat 2021, Çarşamba - 14:23
Çankaya Evleri’nde önlemler eşliğinde kurslar devam ediyor

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen döneminde açılan 14 yeni merkez ile sayısı 27'ye ulaşan Çankaya Evleri'nde yeni dönem sıkı pandemi tedbirleri alınarak eğitimler sürüyor. Eğitimlerle zor günlerin üstesinden daha rahat bir şekilde gelen vatandaşlar, aynı zamanda aldıkları eğitimlerle keyifli vakit geçirme imkanı da bulmuş oluyor.

Mesleki edindirme ve hobi kurslarıyla Çankayalıların ikinci adresi haline gelen Çankaya Evleri'nde eğitim, 8 ile 10 kişi olarak yapılıyor. Dersliklerde maske, mesafe ve hijyen kurallarına da istisnasız uyuluyor.

Pastacılık, diksiyon, hasta bakımı, deri işçiliği, mozaik, cam vitray, gitar, bağlama, ud, yabancı diller, cilt bakımı, makyaj teknikleri, örgü bebek, keçe, giyim ve dikiş gibi çok sayıda eğitimin ardından kursiyerler merkezleri boşaltır boşaltmaz ilaçlama çalışmaları yapılarak sınıfların dezenfeksiyonu sağlanıyor.

https://www.ankaramasasi.com/haber/583998/cankaya-evlerinde-onlemler-esliginde-kurslar-devam-ediyor
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.