Başkan Şimşek’ten Haberciler Sitesi’ne saha müjdesi

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, TRT Haberciler Sitesi sakinleri ile bir araya geldi. Cumhuriyet Kapalı Spor Salonu’nun tadilat çalışmalarını yakından takip ettiğini söyleyen Başkan Şimşek, site içerisinde bulunan basketbol sahası, halı saha ve 2 adet parkın yenileneceğinin müjdesini verdi.
Can Güvenir
|
11 Şubat 2021, Perşembe - 11:36
Başkan Şimşek’ten Haberciler Sitesi’ne saha müjdesi

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, TRT Haberciler Sitesi'ni ziyaret etti. Site sakinleri ile bir araya gelen Başkan Şimşek, istek ve önerileri tek tek dinledi. 

Gölbaşı'nda yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Şimşek, "Sorunların çözümü noktasında var gücümüzle çalışıp isteklerin çözüme kavuşturulmasını sağlayacağız. Sizlerin de istekleri doğrultusunda site içerisinde bulunan basketbol sahası, halı saha ve 2 adet parkı yenileceğiz. Şimdiden hayata geçecek olan projelerimizin sizlere hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Cumhuriyet Kapalı Spor Salonu’nun tadilat çalışmalarını yakından takip ettiğini ve spor salonunun içerisinin komple yenilendiğini söyleyen Şimşek, “Bin 330 metrekare parke ve yaklaşık 2 bin 300 metrekare çatı kaplaması, tribün koltuklarının tamamı, içerideki taban ve duvarlar komple yenilenerek modernize edilecek. Ayrıca dışarıda sentetik çim saha halısının tamamen Spor Genel Müdürlüğü standartlarına uygun olarak yenileneceğinin müjdesini vermek isterim. Yenilikler sonrası salonumuzu Gölbaşılı vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” açıklamasında bulundu.

(İHA)

https://www.ankaramasasi.com/haber/585670/baskan-simsekten-haberciler-sitesine-saha-mujdesi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.