Kahramankazan’a AVM müjdesi

Kahramankazan Belediyesi hizmet binasının alt katında yer alan ve vatandaşların da hissedarı olduğu alışveriş merkezindeki yapım çalışmalarının tamamlanmasının ardından, buradaki dükkanlar bir işletmeci tarafından kiralandı.
Zeliha Demirci
|
15 Şubat 2021, Pazartesi - 13:53
Kahramankazan’a AVM müjdesi

Kahramankazan hizmet binasının alt katında yer alan alışveriş merkezinde çalışmalar geçtiğimiz günlerde tamamlanarak, buradaki hak sahibi vatandaşlara dükkanlarının anahtarları düzenlenen törenle verildi.

Hak sahibi vatandaşların dükkanlarını bir işletmeciye kiralamasının ardından, belediye de kendisine ait dükkanları mecliste oy birliğiyle alınan karar doğrultusunda, encümen tarafından düzenlenen ihaleyle aynı işletmeciye kiraladı.

Toplam 38 dükkanın bulunduğu alışveriş merkezinin bu kiralamaların ardından, önümüzdeki günlerde faaliyete geçmesi bekleniyor. Böylece Kahramankazan ilk AVM’sine kavuşurken, söz konusu alışveriş merkezinin ilçe ekonomisine ve esnafa büyük bir katkı sağlaması hedefleniyor.

Kahramankazan’a değer katacak

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, ilçelerine değer katacak olan alışveriş merkezinin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunarak, “Alışveriş merkezimizle Kahramankazanımız'da bir ilki daha hayata geçirirken, alışveriş merkezimiz sürekli istişare halinde olduğumuz kıymetli esnaflarımıza da büyük katkılar sağlayacak.” ifadelerini kullandı.

https://www.ankaramasasi.com/haber/595253/kahramankazana-avm-mujdesi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.