Yenimahalle'de yokuştan kayan çocuk, kayan arabanın altında kaldı

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde yokuşta kayan bir çocuğun üzerine araç devrildi. Araç altında kalan çocuk yaralanarak hastaneye kaldırıldı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
Büşra Bayrak
|
16 Şubat 2021, Salı - 16:46
Yenimahalle'de yokuştan kayan çocuk, kayan arabanın altında kaldı

Olay, Yenimahalle ilçesi Yeşilevler 923. Cadde'de meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, karla kaplı yokuşta kayarak oyun oynayan çocuklardan birinin üzerine hızla gelen bir araç devrildi. Araç daha sonra duvara çarparak durabildi. Şans eseri kazada can kaybı yaşanmazken, aracın altında kalan çocuk yaralandı. Olayın ardından çevreye çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Yaralı çocuk ilk müdahalenin ardından tedavisinin devamı için hastaneye götürüldü.

Polis olay hakkında inceleme başlattı.

Görgü tanıkları o anları anlattı

Yaşanan olaya tanık olan çevre sakinlerinden Emirhan Şahin, “Ben yukarıda oturuyorum. Bir ses çıktı. Balkondan baktığımda herhalde araç yukarıdan aşağıya doğru gelmiş. Burada bizim binada oturan çocuklar da oynuyormuş. Sürücü duvara çarpıp devirmiş aracı. Olaydan sonra ekipler bölgeye geldi” diye olayı anlattı.

Ayten Taş ise, “Araba yukarıdan inmiş. Önüne de bizim üstümüzde oturan komşumuzun çocuğunu katmış. Sonra da takla atmış. Ben de buradan gördüm. Arabanın üstü yerde tekerleri yukarıda duruyor” ifadesini kullandı.                                   

https://www.ankaramasasi.com/haber/597532/yenimahallede-yokustan-kayan-cocuk-kayan-arabanin-altinda-kaldi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.