Oğlunu ensesinden bıçaklayan baba: Koç oğlumu Rabbime kurban ettim

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde oğlunu ensesinden bıçakladıktan sonra ormanlık alana bırakan babanın "Bıçağı kasaptan bugün aldım. Kendime koç oğlumu Rabbime kurban ettim." dediği ortaya çıktı.
Can Güvenir
|
02 Mart 2021, Salı - 13:21
Oğlunu ensesinden bıçaklayan baba: Koç oğlumu Rabbime kurban ettim

Olay, Çaycuma ilçesi Miyesserler Köyü’nde  geçtiğimiz hafta sonu meydana geldi. İddiaya göre Çaycuma Devlet Hastanesi’nin acil servisinde görev yapan Yusuf A., 16 yaşındaki oğlu O.A.’yı ormanlık alana getirip ensesinden bıçakladı. Yusuf A.daha sonra karakola giderek teslim oldu. 

“Oğlumu Rabbime kurban etmeye getirdim”

Polislerin ekip otosuna alarak olayın yaşandığı yere getirdiği baba Yusuf A., burada ekiplerin kendisine yönelttiği sorulara yanıt verdi. Oğlunu Allah için kurban verdiğini anlatan baba, “Oğlumu buraya Rabbime kurban etmeye getirdim. Bildiğim bu. Burayı öylesine seçtim. Olayı sabah planladım. Rabbim böyle uygun gördü bildiğim sadece bu. Bıçağı kasaptan bugün aldım. Kendime koç oğlumu Rabbime kurban ettim. Uyuşturucu madde falan kullanmıyorum. Rabbim böyle istedi. Ben bir şey bilmiyorum. En doğrusunu Rabbim bilir. Ben öldürdüm diye karakola geldim. Ben öldü biliyorum. O yüzden karakola geldim” dedi.

(İHA)

https://www.ankaramasasi.com/haber/626723/oglunu-ensesinden-bicaklayan-baba-koc-oglumu-rabbime-kurban-ettim
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.