Pursaklar'da dezenfekte çalışmaları

Pursaklar Belediyesi, yeniden hizmet vermeye başlayan kıraathane, lokanta, pastane ve kafelerde dezenfeksiyon çalışması başlattı.
Selen Gündoğan
|
03 Mart 2021, Çarşamba - 11:25
Pursaklar'da dezenfekte çalışmaları

Pursaklar Belediyesi ekipleri koronavirüs önlemleri kapsamında uzun süredir kapalı olan ve yeniden hizmete açılan restoran, lokanta, pastane ve kafelerde dezenfeksiyon çalışması başlattı.

Salgın riskine karşı daha önce alınan tedbirlere uyulmaya devam edilmesinin toplum sağlığı açısından önemine değinen Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, çalışmalar hakkında şu bilgileri verdi: 

 ''Virüsün yayılma ve bulaşma hızının azalması, vaka artış hızının düşüşe geçmesiyle birlikte ülke genelinde kontrollü sosyal hayat sürecine geçildi. Vatandaşlarımızın sosyalleştiği, lokanta, kafeterya, kahvehane ve pastanelerin yeniden faaliyete geçmesi hepimizi mutlu etti. Bizlerde belediye olarak esnaflarımıza desteğimizi sürdürüyor, iş yerlerini periyodik olarak dezenfekte ediyoruz. Riskin devam ettiğini unutmamamız lazım. Salgını ancak alacağımız tedbirler sayesinde yenilgiye uğratabiliriz. Hemşehrilerimize rehavete kapılmamalarını, sosyal hayatta kontrolü elden bırakmamalarını rica ediyor, esnaflarımıza bereketli bol kazançlar diliyorum'' dedi.

https://www.ankaramasasi.com/haber/627657/pursaklarda-dezenfekte-calismalari
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.