Başkan Şimşek'ten belediye çalışanlarına iyi haber

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek işçilere verdiği geriye dönük farkların ödenmesiyle ilgili sözünü, pazartesi günü yerine getireceğini açıkladı.
Murat Saltan
|
02 Nisan 2021, Cuma - 23:59
Başkan Şimşek'ten belediye çalışanlarına iyi haber

Yeni yıl öncesi belediyede çalışan işçilerin en düşük maaşını 3 bin 325 TL yaparak işçinin yüzünü güldüren Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’ten, mübarek Ramazan ayı öncesi işçilere bir müjde daha geldi.

Başkan Şimşek, 1 Temmuz 2020 ve 31 Aralık 2020 tarihleri arasındaki geriye dönük farkların ödeneceğinin sözünü yerini getireceğini açıkladı. Ramazan Şimşek, 6 aylık farkların Pazartesi günü işçilerin hesaplarına yatacağını belirtti.

"Verdiğimiz sözlerimizi hep tuttuk"

Maaş sözünü yerine getirdiklerini belirten Ramazan Şimşek "Biz bugüne kadar verdiğimiz sözlerimizi hep tuttuk. Seçim öncesi işçi kardeşlerimizle birlikte yaptığımız görüşmelerde işçi maaşlarının düşük olduğunu öğrenmiştik. Ve onlara maaşlarda iyileştirme yapacağımızın sözünü vermiştik. Yeni yılda da işçilerimizin maaşlarında düzenleme yaparak Gölbaşı Belediyesi’nde görev yapan en düşük işçi maaşının 3 bin 325 lira olmasına karar vererek işçilerimize verdiğimiz sözü yerine getirmiştik." diye konuştu.

" Güle güle harcasınlar"

Yeni yılda işçilere toplu sözleşmeden doğan geriye dönük 6 aylık farkların da pazartesi yatırılacağı açıklayan Başkan Şimşek sözlerine şöyle devam etti;

 Büyük bir özveriyle salgın sürecinde görev yapan işçilerimizin toplu sözleşmeden doğan geriye dönük 6 aylık farkları yatırarak verdiğimiz bir sözü daha yerine getiriyoruz. İşçilerimizin ve toplu sözleşmeden doğan geriye dönük 6 aylık farkları, Ramazan ayı öncesinde pazartesi günü hesaplarında olacak. Güle güle harcasınlar.

https://www.ankaramasasi.com/haber/688743/baskan-simsekten-belediye-calisanlarina-iyi-haber
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.