Erol Bulut sessizliğini bozdu

Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra ilk kez konuşan Erol Bulut, erken ayrılığın kendisini şaşırttığını belirtirken "2 ya da 3 transferde benim ve ekibimin direkt isteği vardı" dedi.
Murat Saltan
|
03 Nisan 2021, Cumartesi - 10:51
Erol Bulut sessizliğini bozdu

Beşiktaş derbisinden alınan beraberliğin ardından görevine son verilen Erol Bulut, haftalar sonra sessizliğini bozdu.

Milliyet'teki habere göre; sarı-lacivertli takımı 59 puanla ligde 3. sırada bırakan Erol Bulut özellikle şampiyonluk yarışındaki şansları devam ederken sürpriz bir şekilde ayrılmasına dikkat çekti.

İşte Erol Bulut'un o ifadeleri:

"4 yılın en iyi ortalaması"

"Böyle erken bir ayrılık beklemiyordum. Fenerbahçe halen daha şampiyonluk yarışının içinde ve uzun bir süre sayılabilecek 10 hafta var. Fenerbahçe'yi şampiyonluk yarışının içinde tutmaya çalıştık ve tuttuk. Puan ortalamamıza bakılırsa da son 4 yılın en iyi ortalamasını yakalamışız. 30 haftaların ortalamalarına baktığınızda son 4 yılın en iyisiyiz. Deplasmanlarda da tarihe geçen en iyi sonuçları almışız. Bir dönem yakaladığımız galibiyet serisi de vardı. Ama sakatlıkları çok arka arkaya yaşadık.

"Transfer listesi belliydi"

Biz zaten göreve başladığımızda belli transferler gerçekleşmişti. 2 ya da 3 transferde benim ve ekibimin direkt isteği vardı ama onun dışında zaten belli bir liste vardı, ona göre transferler yapıldı. Buna karşın her zaman diyorum iyi futbolculardan oluşan iyi bir kadromuz vardı. Bu kadroyla da hep zirve yarışının içerisindeydik. Kalan 10 haftada da elimizden geleni yapardık.

"Dostça vedalaşarak ayrıldık"

Kavgalı ya da kötü ayrılmadık. Dostça vedalaşarak ayrıldık. Fenerbahçe'nin başarılı olmasını çok isterim, inşallah olurlar. Şampiyonlukları beni çok mutlu eder."

https://www.ankaramasasi.com/haber/689013/erol-bulut-sessizligini-bozdu
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.