Altındağ'da 2 yılda kilometrelerce yol yapıldı

İlçeye yapılacak yeni yatırımların önünü açmak için durmaksızın çalışan Altındağ Belediyesi, 2 yılda 38 kilometre yeni yol açtı.
Zeliha Demirci
|
05 Nisan 2021, Pazartesi - 10:18
Altındağ'da 2 yılda kilometrelerce yol yapıldı

Altındağ'da yeni yatırımların önündeki engeller kalkıyor. 2 yıl içerisinde, Altındağ'a 38 kilometre yeni yol kazandırdıklarını söyleyen Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, açılan her yolun ilçeye kazandırılacak projelerin önünü açtığını vurguladı.

Başkan Balcı, "Açtığımız her yol bölgede inşa edilecek modern konutların, okulların, parkların, spor alanlarının ve daha birçok sosyal donatının da önünü açıyor. Yeni yol açtığımız her bölge, yatırımcıların tercih ettiği merkez haline dönüşüyor. Yol açılınca, yatırımların önü açılıyor. Açılan bu yolların meyvesini önümüzdeki dönemde toplayacağız." dedi.

Altındağ'da vatandaşların trafik sorunu yaşamadan evlerine gidebilmesi ve daha fazla yatırımın hayata geçirilebilmesi için durmaksızın çalıştıklarını söyleyen Başkan Balcı, "Altındağ'da tüm çalışmalarımız planlı ve programlı. Altındağ'ın farklı noktalarında yeni yol açma çalışmalarımız devam ediyor. 2 yılda 38 kilometre yeni yol açtık, vatandaşlarımızın büyük desteğini gördük. Parkları, yolları, tesisleri ve sosyal alanları ile örnek olacak bir Altındağ için çalışmaya devam ediyoruz." ifadelerini kullandı.

https://www.ankaramasasi.com/haber/692072/altindagda-2-yilda-kilometrelerce-yol-yapildi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.