'Futbolculara aşılama başlıyor'

Gazeteci İsmail Küçükkaya, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ile konuştuğunu belirterek "Dün Ankara'daki toplantıda futbolcuların aşılanma kararı alınmış. Ve futbolcuların aşılama çalışmaları başlıyormuş." dedi.
Can Güvenir
|
07 Nisan 2021, Çarşamba - 09:58
'Futbolculara aşılama başlıyor'

Türkiye'de son günlerde artan koronavirüs vakaları, futbol takımlarını da etkilemiş durumda. A Milli Takımımızda 16 futbolcunun testinin pozitif çıkmasının ardından Süper Lig takımlarının da birçoğunda pozitif vakaya rastlandı. Bu gelişme sonrası futbolcuların da aşılama kapsamına alınması için TFF ile devlet yetkilileri arasında görüşmeler yapıldığı ifade edildi.

FOX TV'de Çalar Saat programının sunucusu İsmail Küçükkaya, TFF Başkanı Nihat Özdemir ile konuştuğunu ve futbolcuların da aşılama kapsamına alındığını bildirdi.

Küçükkaya, "TFF Başkanı Nihat Özdemir'den aldığımız bilgilere göre; futbolcular aşılama kapsamına alındı. Nihat Özdemir, Ankara'da yapılan değerlendirme sonucu futbolcuların da aşılama kapsamına alındığını söyledi. Doğru bir karar olduğunu düşünüyorum. Çünkü futbolcular sürekli seyahat ediyor, maçlara çıkıyor. Onların da aşılaması hemen başlayacak" ifadelerini kullandı.

https://www.ankaramasasi.com/haber/697107/futbolculara-asilama-basliyor
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.