Gölbaşı Belediyesi 23 Nisan coşkusunu mahallere taşıdı

Gölbaşı Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu sokaklarda yaşattı.
Büşra Bayrak
|
23 Nisan 2021, Cuma - 14:36
Gölbaşı Belediyesi 23 Nisan coşkusunu mahallere taşıdı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 101. yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde bandolu gösteriye imza atan Gölbaşı Belediyesi, sokak eğlencelerini eve taşıdı. 

Şehir içi gezi treniyle müzik ziyafetinin Gölbaşı sokaklarına taşındığı günde, Gölbaşılılar 23 Nisan coşkusunu camlarda ve balkonlarda yaşadı. Ellerinde Türk bayraklarıyla evlerinin balkonlarına ve pencerelere çıkan vatandaşlar, otobüsten çalınan parçalara eşlik etti. Çizgi film karakterlerinin de eşlik ettiği gösteride, kahramanları karşılarında gören çocukların keyfi ve mutluluğu ise görülmeye değerdi.

" 23 Nisan coşkusunu mahallelere taşıdık"

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, salgın sebebiyle kutlama yapılamadığını belirterek, “Gölbaşı Belediyesi olarak evlerinde olan çocuklarımıza ve vatandaşlarımıza 23 Nisan coşkusunu bir nebze de olsa yaşatmak adına 23 Nisan coşkusunu mahallelere taşıdık. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kulu olsun. Birlikte sokaklarda bayramlarımızı keyifle yaşayacağımız günler yakın” dedi.

Başkan Şimşek, çocukların bayramını anons ile kutladı. Çocuklara Türk bayrağı ve puzzle hediye edilen etkinlikler gün boyu devam etti.

https://www.ankaramasasi.com/haber/726639/golbasi-belediyesi-23-nisan-coskusunu-mahallere-tasidi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.