Altındağ'a bahar geldi

Altındağlı kadınlar ve çocuklar bir araya gelerek Altınköy Açık Hava Müzesi’ne çiçekler dikti. Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı da kadınlar ve çocukların neşesine ortak oldu.
Zeliha Demirci
|
29 Nisan 2021, Perşembe - 10:45
Altındağ'a bahar geldi

Altındağlı kadınlar ve çocuklar, Başkan Asım Balcı, ile birlikte çiçek dikti. Altınköy Açık Hava Müzesi’ni rengarenk çiçeklerle donatan Altındağlılar baharı neşe içinde karşıladı.

17 gün sürecek sokağa çıkma kısıtlaması öncesinde hem moral bulmak hem de doğaya katkı sağlamak için böyle bir etkinlik gerçekleştirdiklerini söyleyen Başkan Asım Balcı ,"Altınköyümüz'ü uzaktan da olsa gören herkes çiçeklerimizi fark etsin, görünce içi açılsın istedik. Evde kalmak zorunda olan herkes moral bulsun, güç kazansın diye düşündük. Zor günlerin geride kaldığı, artık bizi güzel günlerin beklediği mesajını verelim dedik. Ne de olsa her kışın sonu bahar diye düşündük. Bu nedenle hep birlikte çiçekler diktik." dedi.

Başkan Balcı çok yakında hayatın tümüyle normale döneceğine inandığını, o zamana kadar sabırlı olunması gerektiğini de sözlerine ekledi.

https://www.ankaramasasi.com/haber/739725/altindaga-bahar-geldi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.