Murat Köse’den esnaf turu

Esnaf Dostu Başkan, Abidinpaşa esnafı ile buluştu
Selen Gündoğan
|
05 Haziran 2021, Cumartesi - 12:24
Murat Köse’den esnaf turu

Normalleşme adımlarıyla birlikte yoğun geçen mesai ve ziyaretçi trafiğine rağmen mahalle ve esnaf ziyaretlerine ara vermeyen Mamak Belediye Başkanı Murat Köse,  AK Parti Mamak İlçe Başkanı Erhan Sarıgöl ile birlikte Abidinpaşa ve Yeşilbayır esnafını turladı.

Esnafları tek tek ziyaret eden Başkan Köse, hayırlı işler ve bereketli kazançlar temennisinde bulundu. Esnafları dükkanlarında ziyaret eden Köse,  alışveriş için gelen vatandaşlarla ve esnaflarla da sohbet etti.

Esnafların taleplerini dinleyen Başkan Köse, pandemiyle mücadelenin sürdüğünü hatırlatarak, hijyen kurallarına riayet ve sosyal mesafe kuralına özen gösterilmesi konusunda hatırlatmalarda bulundu.

"Esnafı mutlu bir Mamak için çalışıyoruz"

Belediye olarak esnafın her zaman yanında olacaklarının altını çizen Köse, “Esnaflarımızla sık sık bir araya gelerek onlarla birçok konuyu istişare ediyor, fikir alışverişinde bulunuyoruz. Ziyaretlerimizde ayrıca Mamak’ımız için yaptığımız çalışmalar ve önümüzdeki dönemlerde hayata geçireceğimiz projelerimizi de anlatma fırsatı buluyoruz. Çünkü hemşehrilerimizle bütünleşerek yapılacak hizmetlerin daha verimli ve daha isabetli olacağını biliyoruz. Esnafımızla işleri hakkında konuşuyoruz. Onların bizlerden beklentilerini dinliyoruz. Biz de kendimizi anlatma fırsatı buluyoruz. Ziyaretlerimiz çok olumlu geçiyor. Belediyemizi ilgilendiren konularda istişare ederek varsa yapılacak, onları çözüme kavuşturuyoruz. Salgında normalleşme sürecindeyiz. Esnafımızın da sıkıntılarının farkındayız. Bu vesileyle, vatandaşlarımızdan ricam; alışverişlerimizi yaparken kendi insanımızı, kendi marka ve yerli ürünlerimizi tercih etmeleridir. Bizler de buna hassasiyet gösteriyoruz ve esnafımızın, vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. İnşallah bu dönemler de bitecek. Bizleri güler yüzüyle karşılayan esnafımıza misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. Esnafımızın memnuniyeti bizim memnuniyetimiz. Esnafımız mutlu olursa bizde mutlu oluruz” dedi. 

https://www.ankaramasasi.com/haber/820154/murat-koseden-esnaf-turu
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.