Sincan Belediyesi 3. Verimlilik ve Teknoloji Fuarına katıldı

ATO Congresium'da düzenlenen "3. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı"na katılan Sincan Belediyesi, dijital etkinliklerden, ücretsiz internet hizmetine, yaş mama üretiminden e-belediye hizmetlerine kadar pek çok proje ziyaretçilerden tam not aldı.
Zeliha Demirci
|
10 Haziran 2021, Perşembe - 15:12
Sincan Belediyesi 3. Verimlilik ve Teknoloji Fuarına katıldı

Türkiye Verimlilik Vakfı tarafından düzenlenen 3. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı ATO Congresium'da başladı. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank açılış törenine katılarak birer konuşma gerçekleştirdi. Bu yıl "İleri Teknolojiler" temasıyla gerçekleştirilen fuara, dijital etkinliklerden, ücretsiz internet hizmetine, yaş mama üretiminden e-belediye hizmetlerine kadar pek çok proje ile katılan Sincan Belediyesi göz doldurdu. Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan törene katılarak fuar alanındaki stantları gezdi.

Pandeminin ilk günlerinden itibaren etkinliklerini iptal etmek yerine dijital ortama taşıyan Sincan Belediyesi, bu sayede binlerce kişiye ulaştı. Tiyatrolar, çocuklara-yetişkinlere yönelik eğiti öğretici videolar, özel günlere ait etkinlikler, e-konservatuvar, e-sergi, e-müze ve daha pek çok kültür sanat faaliyetine  "ekultur.sincan.bel.tr" internet adresinden ulaşılabilir.

Sıfır atık konusunda yürüttüğü çalışmalarla ödül üstüne ödül alan Sincan Belediyesi, sokak hayvanları için yaş mama üretimine başladı. Kurulan stantlarda dijital platform ve mama üretimine ilişkin bilgilendirme yapılıyor.

Sincan’da 150 noktada verilen internet hizmeti ve e-belediye hizmetlerine ilişkin de bilgiler veriliyor. Ziyaretçilere sokak hayvanları için yaş mama, broşürler ve sıfır atık boyama kitabı hediye ediliyor. Vatandaşlar fuarı, 12 Haziran cumartesi akşamına kadar ziyaret edebilecek.

https://www.ankaramasasi.com/haber/828674/sincan-belediyesi-3-verimlilik-ve-teknoloji-fuarina-katildi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.