Kahramankazan'da temizlik seferberliği normalleşmede de sürüyor

Kahramankazan Belediyesi, korona virüs salgınına karşı başlattığı temizlik seferberliğini kademeli normalleşme sürecinde de hız kesmeden sürdürüyor.
Büşra Bayrak
|
14 Haziran 2021, Pazartesi - 14:00
Kahramankazan'da temizlik seferberliği normalleşmede de sürüyor

Kahramankazan Belediyesi ekipleri, bir yandan ilçeyi baştan aşağı dezenfekte ederken, diğer yandan da cadde ve sokaklarda temizlik çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

İlçedeki yollar, duraklar, çöp konteynerleri, pazar alanı, bankalar, kurumlar, ATM’ler, otobüs, servis, dolmuş ve taksiler başta olmak üzere tüm ortak kullanım alanları sürekli olarak dezenfekte ediliyor.

Dezenfekte çalışmalarında sabunlu su ve insan sağlığına zararsız solüsyonlar kullanılıyor. Ayrıca ilçede kurulan araç dezenfekte istasyonunda talep eden vatandaşların özel araçları da dezenfekte ediliyor. 

Başkan Oğuz, belediye olarak korona virüse karşı açtıkları savaşı tüm hızıyla sürdürdüklerini belirtti. 7/24 esasına göre aralıksız olarak görev başında olduklarını ifade eden Oğuz, “Ekiplerimiz fedakârlıkları ve özverili çalışmalarıyla Kahramankazan'ımızı tepeden tırnağa dezenfekte ediyor. Hemşehrilerimizin sağlığı ve huzuru en önemli önceliğimiz. Bu konuda çok hassasız. Ekiplerimiz bu anlamda adeta seferber olmuş durumda. Dezenfeksiyon ve temizlik çalışmalarımızı düzenli olarak sürdürmeye devam edeceğiz. Bu zorlu süreç sona erene kadar, belediyemizin tüm imkânlarını hizmetkârı olduğumuz hemşehrilerimiz için sonuna kadar kullanacağız” diye konuştu.

https://www.ankaramasasi.com/haber/834583/kahramankazanda-temizlik-seferberligi-normallesmede-de-suruyor
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.