Çankaya’da Yıldız Hizmet Binası tamamlanıyor

Çankaya Belediyesinin vatandaşların daha kolay ulaşması hizmet alması amacıyla yaptığı Sancak Mahallesi’ndeki yeni hizmet binasında çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. İçinde Çankaya Evi de yer alan yeni hizmet binası, 2021 yılı içinde hizmete girecek.
Zeliha Demirci
|
15 Haziran 2021, Salı - 12:39
Çankaya’da Yıldız Hizmet Binası tamamlanıyor

Kızılay’da bulunan ana binasının yanı sıra ek hizmet binalarıyla da belediye faaliyetlerini vatandaşın ayağına götüren Çankaya Belediyesi, yeni dönemde tüm hizmetlerini Yıldız bölgesindeki vatandaşların da ayağına götürecek. Sancak Mahallesi’nin yanı sıra civardaki birçok mahallenin de yararlanacağı yeni hizmet binasının tamamlanması için artık gün sayılıyor.

Çankaya Evi ve diş sağlığı polikliniği de bulunacak

Yeni bina birçok alanda vatandaşlara hizmet verecek. Hobi ve kişisel gelişim kurslarının verileceği 700 metrekarelik Çankaya Evi’ni de bünyesinde barındıracak yeni hizmet binası, ağız ve diş sağlığı polikliniği ile de vatandaşlara hizmet verecek. İçerisinde 260 metrekarelik kütüphanesi de olan Yıldız Hizmet Binası, çevresindeki yeşil alanı ile vatandaşların ikinci adresi olacak.

"Mutluluk için çalışıyoruz"

Pandemi sürecinde dünyada olduğu gibi ülkemizde de hayatın durma noktasına geldiğine dikkat çeken Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, "Pandemi süreci boyunca halkın yararına olacak yatırımları Çankayamız'a kazandırmaya devam ettik. Hiçbir bahanenin altına sığınmadan yatırımlarımızı sürdürerek Çankayalıların mutluluğu için çalışıyoruz." diye konuştu.

https://www.ankaramasasi.com/haber/836073/cankayada-yildiz-hizmet-binasi-tamamlaniyor
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.