Altındağ'da lise adaylarına tercih desteği

Altındağ Belediyesi tarafından Liselere Geçiş Sistemi kapsamında tercih yapacak adaylara ücretsiz danışmanlık hizmeti veriliyor.
Can Güvenir
|
11 Temmuz 2021, Pazar - 09:23
Altındağ'da lise adaylarına tercih desteği

Altındağ'da Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında lise adaylarına "Tercih Rehberliği” hizmeti verilmeye başlandı. Uzman rehberler, LGS tercihi yapmakta zorlanan ya da destek ihtiyacı hisseden adaylara yardımcı oluyor.

Ücretsiz tercih danışmanlığı için Altındağ Belediyesi Gençlik Merkezlerinden bilgi almak mümkün...

Yapılan görüşmelerde, Covid-19 tedbirleri de unutulmuyor. Hijyen ve sosyal mesafe kurallarına büyük özen gösteriliyor.

"Onlar mutlu olursa biz de mutlu oluruz"

Altındağ Belediyesi olarak öğrencilerin yaşadığı heyecanı paylaştıklarını söyleyen Belediye Başkanı Asım Balcı “Öğrencilerimizin tercihlerini bilinçli ve doğru bir şekilde yapması için ücretsiz tercih danışmanlığı hizmeti başlattık. Çünkü iyi puan almak kadar, doğru tercih yapmak da çok önemli... Tercih yapmak isteyen öğrencilerimize yardımcı olalım, aldıkları puan karşılığında en doğru tercihleri yapmalarını sağlayalım istedik. Onlar mutlu olursa, aileleri mutlu olursa bizler de mutlu oluruz. Öğrencilerimizin mağduriyet yaşamadan, emeklerinin karşılığını görmelerini temenni ediyorum. Allah hiçbirinin emeğini ziyan etmesin inşallah. Hepsine başarılar diliyorum..." dedi.”

https://www.ankaramasasi.com/haber/883495/altindagda-lise-adaylarina-tercih-destegi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.