Bağcılar'da korkunç cinayet!

İstanbul Bağcılar'da alacak verecek meselesi yüzden tartıştığı kardeşlerden birini çekiçle, diğerini silah vurarak öldüren, tekstil atölyesi sahibi arkadaşlarını da çekiçle ağır yaraladı.
Murat Saltan
|
13 Temmuz 2021, Salı - 22:55
Bağcılar'da korkunç cinayet!

Olay, öğle saatlerinde Bağcılar’da yaşandı.

İddiaya göre, bir binanın alt katında restoran işleten Osman T., Mehmet T. kardeşler ile binanın üst katında tekstil atölyesi işleten kimliği belirsiz şahıs arasında alacak verecek meselesi yüzünden tartışma çıktı. Bir süre sonra iflas eden tekstil atölyesi sahibi, atölyeye gelerek restoran işleten kardeşleri teker teker yukarıya çağırmaya başladı.

İki kardeşi acımasızca öldürdü

Kimliği belirsiz tekstil atölyesi işleten şahıs, alacak verecek meselesini konuşmak için restoran işleten Osman T.’yi atölyeye çağırdı. Burada tekstil atölyesi sahibi, Osman T.’yi çekiçle vurarak öldürdü. Cani, Osman T.’nin ellerini bağlayıp, başına poşet geçirdikten sonra halıya sararak, bu defa kardeşlerden Mehmet T.’yi çağırdı. Mehmet T., tekstil atölyesinin sahibinin çekiçle saldırması üzerine kaçmaya çalıştı. Tekstil atölyesi sahibi yanında getirdiği tabancayı çıkartarak Mehmet T.’yi de vurarak öldürdü.

Pencereden yardım istedi

Mehmet T.’yi de öldüren tekstil atölyesi sahibi, bu defa da Volkan Ç.’yi çağırdı. Atölyeye çıkan Volkan Ç.’ye de cani, çekiçle saldırdı. Bunun üzerine pencereye çıkan Volkan Ç., çevreye bağırarak polisi aramalarını istedi. Tekstil atölyesi sahibi, Volkan Ç.’yi de tabancayla vurarak olay yerinden kaçtı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri kaçan şahsı yakalamak için çalışma başlatırken, sağlık ekipleri ise yaralı Volkan Ç.'yi hastaneye kaldırdı.

Kardeşleri öldürüp ellerini bağlamış

Atölyede inceleme yapan polis öldürülen kardeşleri elleri bağlı, kafasına poşet geçirilip halıya sarılı bir şekilde buldu.

Polis ekipleri kaçan şüpheli şahsı yakalamak için geniş çaplı araştırma başlattı.

(İHA)

http://www.ankaramasasi.com/haber/889083/bagcilarda-korkunc-cinayet
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.