Büyükşehir'in gündüz bakımevlerinde karne telaşı

Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermeye başlayan Batıkent ve İşçi Blokları Gündüz Çocuk Bakımevi’nin ilk öğrencileri karne ve diplomalarını aldı.
Büşra Bayrak
|
16 Temmuz 2021, Cuma - 12:32
Büyükşehir'in gündüz bakımevlerinde karne telaşı

Batıkent ve İşçi Blokları Gündüz Çocuk Bakımevi, 2020-2021 eğitim-öğretim yılını tamamlayarak okul öncesi eğitim gören öğrenciler için diploma ve karne töreni düzenlendi.

Bu yıl ilk kez hizmet vermeye başlayan her iki gündüz çocuk bakımevinde düzenlenen karne ve diploma törenine Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Adnan Tatlısu’nun yanı sıra öğrenciler, velileri ve öğretmenler katıldı.

Miniklerin ilk karne sevinci

Eğitimlerini başarıyla tamamlayan minikler konfeti yağmuru altında ilk mezuniyet pastalarını kestiler.

Mezuniyet töreninde balonları havaya bırakarak doyasıya eğlenen öğrencilere seslenen Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Adnan Tatlısu, “Çocuklarımızla güzel bir dönemi sonlandırıyoruz. Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı olarak pandemi sürecinde hassasiyetle çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Yeni dönemde de uzman kadromuzla aynı hassasiyetle vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi.

Batıkent Gündüz Çocuk Bakımevi’nde 39 çocuk karne, 6 çocuk diploma; İşçi Blokları Gündüz Çocuk Bakımevi’nde ise 24 çocuk karne, 1 çocuk da diplomasını aldı. 


https://www.ankaramasasi.com/haber/893515/buyuksehirin-gunduz-bakimevlerinde-karne-telasi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.