Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın bayram mesajı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Kurban Bayramı için kutlama mesajı yayımladı. Yavaş, “Mübarek Kurban Bayramı’na yeniden sizlerle birlikte erişmenin büyük mutluluğunu yaşıyorum” dedi.
Zeliha Demirci
|
19 Temmuz 2021, Pazartesi - 12:53
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın bayram mesajı

Mansur Yavaş, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Bayramda su tüketimi konusunda vatandaşları uyaran Yavaş, mesajında şunları kaydetti:
"Kurban Bayramımız öncesinde belediyemiz; mezarlıklardan şehitliklere, caddelerden ibadethanelere kadar kent genelinde bayram temizliği işlemlerini tamamlamıştır. EGO Genel Müdürlüğü’ne ait toplu taşıma araçlarında aldığımız karar doğrultusunda EGO otobüsleri, Metro ve ANKARAY’dan vatandaşlarımız bayram boyunca ücretsiz yararlanabilecektir. Başkent 153, ASKİ ve İtfaiye ekiplerimizin mesailerini sürdüreceği bayram tatili döneminin uğrak mekanı AŞTİ’de de tüm hijyen önlemlerimiz alınmıştır.  Kurban bayramı süresince Başkentimizde bulunan vatandaşlarımızın ise su tüketimi konusunda tasarruf odaklı hareket etmelerini rica ediyor, bu vesileyle tüm Ankaralıların ve milletimizin Kurban Bayramı’nı tebrik ederken, nice bayramlara sağlık ve mutlulukla erişmeyi diliyorum."

https://www.ankaramasasi.com/haber/897854/ankara-buyuksehir-belediye-baskani-mansur-yavasin-bayram-mesaji
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.