Turgut Altınok'tan bayram mesaisi

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok Kurban Bayramında da çalışmalarına ara vermeden 14 semt pazarına kurulan kurban kesim alanlarını denetledi. Altınok, bir yandan vatandaşlarla bayramlaştı öte yandan da onlardan gelen talepleri dinledi.
Murat Saltan
|
21 Temmuz 2021, Çarşamba - 13:46
Turgut Altınok'tan bayram mesaisi

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Kurban Bayramının ilk gününde ilçenin cadde, sokak ve parklarında vatandaşla bayramlaştı. Altınok esnaf, taksici, polis ve sağlık çalışanlarını görev noktalarında ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti. Kurban kesin alanındaki vatandaşlara kolonya, dezenfektan ve maske dağıtan Altınok çocuklara da çeşitli oyuncaklar hediye etti.

"Mesai mefhumu gözetmeksizin çalışacağız"

Mesai mefhumu gözetmeksizin bayram boyunca çalışmalarına devam edeceğini belirten Başkan Altınok, “Bizim için en büyük makam vatandaşlarımızın yanıdır. Onların taleplerini dinleyerek isteklerini yerine getirmek bizim için büyük bahtiyarlık kaynağıdır. Mübarek Kurban bayramında uzaktan da olsa vatandaşlarımızla bayramlaşıyoruz, gönüller alıp, gönüller yapıyoruz.

 Keçiörenlilerin, Ankaralıların ve milletimizin Kurban bayramını tebrik ediyor, sağlıklı, nice güzel bayramlar diliyorum.” diye konuştu.

Başkan Altınok'un bayram namazı ile başlayan mesaisi gece geç saatlere kadar devam etti.

https://www.ankaramasasi.com/haber/900454/turgut-altinoktan-bayram-mesaisi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.